Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012

Učebnice/Odborná literatura

Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejsem si jist ani rokem 2012 – ... aneb Toulky nejen českým zdravotnictvím - Milan Novák. Texty neurologa a publicisty MUDr. Milana Nováka v sobě spojují umění hutné analýzy i bryskní glosy, často okořeněné sžíravým, ale trefným sarkasmem. A přestože jsou původně psané pro čtrnáctideník Zdravotnické noviny, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nejsem si jist ani roke..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012 koupíte i tady

Specifikace Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Texty neurologa a publicisty MUDr. Milana Nováka v sobě spojují umění hutné analýzy i bryskní glosy, často okořeněné sžíravým, ale trefným sarkasmem. A přestože jsou původně psané pro čtrnáctiden ... a dál?

Produkt Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012

Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012 - parametry

Název produktu: Milan Novák: Nejsem si jist ani rokem 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejsem si jist ani rokem 2012 – ... aneb Toulky nejen českým zdravotnictvím - Milan Novák. Texty neurologa a publicisty MUDr. Milana Nováka v sobě spojují umění hutné analýzy i bryskní glosy, často okořeněné sžíravým, ale trefným sarkasmem. A přestože jsou původně psané pro čtrnáctideník Zdravotnické noviny, nezaobírají se pouze zdravotnickou oblastí. Vývoj zdravotnictví se totiž odehrává v určitém politickém kontextu, domácím i zahraničním, z něhož nelze jednotlivou problematiku uměle vypreparovat. Právě v politických poměrech svízelně se transformující a dějinami nemálo potrefené země autor hledá odpovědi na mnohá „proč“. A byť v naší realitě není přebytek důvodů k veselosti, snaží se uchopit zvolená témata i s humorem jemu vlastním. Kniha je vzhledem ke svému konceptu jakýmsi deníkem uplynulého roku, protože však řada témat a myšlenek má nadčasovou platnost, bude jistě zajímavé nahlédnout do ní třeba i za deset let. Onen přesah pak podtrhují „historické prostřihy“, tedy ukázky ze starších článků (autor publikuje již 11. rokem), coby ilustrace, jak se určité věci nemění, problémy přetrvávají, stále jsou zkoušeny stejné slepé uličky… Některé z těchto historických textů mají i prognostickou hodnotu a stojí za to je porovnat s dnešním stavem. Autor sám zdůrazňuje, že komentář je, na rozdíl od zpravodajství a analýzy, nemůže a nesmí být vyvážený. Je to naopak žánr navýsost osobní a subjektivní. Dle svých slov používá převážně otevřené zdroje informací a promítá do nich vlastní prožitky z pětatřiceti let práce lékaře, někdy i sebekriticky přehodnocené. Nechť se tedy jeho texty stanou zdrojem poučení, zábavy i zamyšlení jak pro zdravotnické profesionály, tak pro nejširší veřejnost, často tápající v turbulentním prostředí naší polistopadové společnosti i zdravotnictví. Nejsem si jist ani rokem 2012 – ... aneb Toulky nejen českým zdravotnictvím - Milan Novák od nakladatelství v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.