Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli

Próza - beletrie

Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nechovejte se tu jako doma, příteli - Milan Kundera. Svazek obsahuje dva eseje Milana Kundery: Kdo je to romanopisec (z knihy Le rideau /Opona/, Gallimard 2005) a Nechovejte se tu jako doma, příteli (z knihy Les testaments trahis /Zrazené testamenty/, Gallimard 1993). Společným tématem esejů je zamyšlení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.98693
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli koupíte i tady

Specifikace Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 89 Kč

Kniha – autor Milan Kundera, 80 stran, česky, brožovaná s přebalem matná. Svazek obsahuje dva eseje Milana Kundery: Kdo je to romanopisec (z knihy Le rideau /Opona/, Gallimard 2005) a Nechovejte se tu jako doma, příteli (z knihy Les testaments trahis /Zrazené testamenty/, Gallimard 1993). Společným tématem esejů je zamyšlení romanopisce nad romanopiscem. Jeho vztah k lyričnu („romanopisec se rodí na ruinách svého lyrického světa“); základní nesouhlas s „pre-interpretací života“ (mytologickou, náboženskou či » ... a dál?

Produkt Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli

Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli - parametry

Název produktu: Milan Kundera: Nechovejte se tu jako doma, příteli
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 126 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nechovejte se tu jako doma, příteli - Milan Kundera. Svazek obsahuje dva eseje Milana Kundery: Kdo je to romanopisec (z knihy Le rideau /Opona/, Gallimard 2005) a Nechovejte se tu jako doma, příteli (z knihy Les testaments trahis /Zrazené testamenty/, Gallimard 1993). Společným tématem esejů je zamyšlení romanopisce nad romanopiscem. Jeho vztah k lyričnu („romanopisec se rodí na ruinách svého lyrického světa“); základní nesouhlas s „pre-interpretací života“ (mytologickou, náboženskou či ideologickou). Vášnivá obhajoba autorského práva, s kterou je spojen v postavě Cervantesově sám vznik umění románu. Morálka podstatného odstraňující z životního díla vše nepodstatné („život je krátký, četba je dlouhá a literatura se sebevraždí zešílevší plodivostí“). Hloupost těch, kdo hledají smysl románu v autorově životopisu (polemika Prousta proti Sainte-Beuvovi). A tak dál. A tak dál. Publikace: Nechovejte se tu jako doma, příteli - Milan Kundera. Nechovejte se tu jako doma, př - ATLANTIS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná s přebalem matná - 80 str. - ISBN: 80-7108-279-1 - Knih Milan KunderaATLANTIS 2006Kniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.