MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Milan Beneš: Andragogika

Ostatní z kategorie knihy

Milan Beneš: Andragogika

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024725802

Základní pojmy - Přehled hlavních sněrů - Organizace vzdělávání dospělých - Cílové skupiny - Význam pro profesi - Praktické příklady. Základní učební text pro studenty andragogiky a personálního řízení mapuje obor s jeho multidisciplinárním založením, využívá poznatky příbuzných oborů. Publikace zohledňuje především ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Andragogika
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Milan Beneš: Andragogika

Čerstvá hodnocení Milan Beneš: Andragogika

  • 5

Pepča G., 27. listopadu 2015

Drahocenná záležitost, základ pro studenty i zájemce o tento obor. Nejnovější vydání plné aktuálních info psané srozumitelným jazykem. Víc takových knížek!!!


Specifikace Milan Beneš: Andragogika

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 140 Kč

Základní učební text pro studenty andragogiky a personálního řízení mapuje obor s jeho multidisciplinárním založením, využívá poznatky příbuzných oborů. Publikace zohledňuje především poznatky spojené se sociologickým pohledem na učení se dospělých. Publikace vede i k zamyšlení nad smyslem a významem vzdělávání dospělých v historických a především sociálních souvislostech. Kniha obsahuje mimo vysvětlení základních termínů i přehled hlavních směrů andragogických teorií, příklady organizace vzdělávání dospělých, » ... a dál?

Produkt Milan Beneš: Andragogika

Milan Beneš: Andragogika - parametry

Název produktu: Milan Beneš: Andragogika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základní pojmy - Přehled hlavních sněrů - Organizace vzdělávání dospělých - Cílové skupiny - Význam pro profesi - Praktické příklady. Základní učební text pro studenty andragogiky a personálního řízení mapuje obor s jeho multidisciplinárním založením, využívá poznatky příbuzných oborů. Publikace zohledňuje především poznatky spojené se sociologickým pohledem na učení se dospělých. Publikace vede i k zamyšlení nad smyslem a významem vzdělávání dospělých v historických a především sociálních souvislostech. Kniha obsahuje mimo vysvětlení základních termínů i přehled hlavních směrů andragogických teorií, příklady organizace vzdělávání dospělých, cílové skupiny ve vzdělávání dospělých, uvádí význam vzdělávání dospělých pro jejich profesi apod. Autor knihy Milan Beneš, Vydavatelstvo GRADA Milan BenešGRADAKniha, čeština, 136 stran


Recenze Milan Beneš: Andragogika

Pepča G., 27. listopadu 2015Drahocenná záležitost, základ pro studenty i zájemce o tento obor. Nejnovější vydání plné aktuálních info psané srozumitelným jazykem. Víc takových knížek!!!
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Milan Beneš: Andragogika

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.