Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen MIKRO TRADING Zvířátka farma plast 14-17 cm

Ostatní hračky

MIKRO TRADING Zvířátka farma plast 14-17 cm

Hodnocení: 1x
  • 4

Domácí zvířátka o rozměrech cca 14-17cm. Zvířátka jsou z plastu, 6 druhů. Cena za 1 ks. Dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý druh, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky – při objednání zboží. Rádi Vám vyjdeme vstříc. Domácí zvířátka o rozměrech cca 14-17cm. Zvířátka jsou z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace MIKRO TRADING Zvířátka farma plast 14-17 cm

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce Mikro hračky
Nejnižší cena 38 Kč

Domácí zvířátka o rozměrech cca 14-17cm. Zvířátka jsou z plastu, 6 druhů. Cena za 1 ks. Dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý druh, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky – při objednání zboží. Rádi Vám vyjdeme vstříc. Domácí zvířátka o rozměrech cca 14-17cm. Zvířátka jsou z plastu, 6 druhů. Cena za 1 ks. Dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý druh, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky – při objednání zboží. Rádi Vám vyjdeme » ... a dál?

Produkt MIKRO TRADING Zvířátka farma plast 14-17 cm

MIKRO TRADING Zvířátka farma plast 14-17 cm - parametry

Název produktu: MIKRO TRADING Zvířátka farma plast 14-17 cm
Výrobce: Mikro hračky
Minimální cena: 38 Kč
Maximální cena: 38 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Domácí zvířátka o rozměrech cca 14-17cm. Zvířátka jsou z plastu, 6 druhů. Cena za 1 ks. Dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý druh, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky – při objednání zboží. Rádi Vám vyjdeme vstříc. Domácí zvířátka o rozměrech cca 14-17cm. Zvířátka jsou z plastu, 6 druhů. Cena za 1 ks. Dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý druh, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky – při objednání zboží. Rádi Vám vyjdeme vstříc. FARMÁŘSKÁ ZVÍŘÁTKA Rozšiř svůj statek o další farmářská zvířátka. Jednotlivé druhy jsou vyrobené z plastu a jejich velikost je cca 14 - 17 cm. Tento druh hračky udělá radost každému malému statkáři a farmáři. Produkt se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Cena je za 1 zvířátko. Materiál: plast Velikost: cca 14 - 17 cm Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky Na farmě sice potřebuješ stroje, ale bez zvířat si těžko farmu představíš. Plastové figurky domácích zvířat od Globe ti rozšíří tvou farmu do skutečné podoby !

Různé druhy zvířátek z farmy, cena za figurku, 1 kus.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.