Mikro Trading Lehátko Čtyřlístek
Mikro Trading Lehátko Čtyřlístek

Mikro Trading Lehátko Čtyřlístek

100%
od 85 Kč

 

Lehátko Čtyřlístek transparentní 73x46cm s motivem z oblíbeného filmu Čtyřlístek.

Seriál má čtyři hlavní hrdiny, žijící ve společném domě ve fiktivní obci Třeskoprsky, která se má nacházet kdesi v oblasti Podbezdězí:


Myšpulín je kocour v bílé košili s červeným sakem, modrými kalhotami s proužky, fialovým motýlkem a černobílými botami. Je vynálezce. Autor Jaroslav Němeček jej obdařil titulem…

Legenio.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Neznámá dodací lhůta
85 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mikro Trading Lehátko Čtyřlístek
Výrobce: Mikro hračky
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetříte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

 

Lehátko Čtyřlístek transparentní 73x46cm s motivem z oblíbeného filmu Čtyřlístek.

Seriál má čtyři hlavní hrdiny, žijící ve společném domě ve fiktivní obci Třeskoprsky, která se má nacházet kdesi v oblasti Podbezdězí:


Myšpulín je kocour v bílé košili s červeným sakem, modrými kalhotami s proužky, fialovým motýlkem a černobílými botami. Je vynálezce. Autor Jaroslav Němeček jej obdařil titulem profesora a dal mu povahu génia.. Jeho nejznámější vzorec je 1 a 1 jsou 2.


Bobík je prase v zelené košili a žlutých kalhotách, jedlík a silák: Bobík je charakterizován jako sportovec, ale spíše jako silák než atlet. Jeho síla mu v různých spletitých situacích přichází vhod. Má též zálibu v dobrém jídle.

Fifinka - fenka, v růžovo-fialových šatech s krajkou, červenými lakýrkami, bílými ponožkami a žlutou mašlí, je kuchařka: Fifinka do Čtyřlístku přináší ženský element.

Pinďa -zajíc v červených kalhotech s kšandou, je velký strašpytel: Pinďa je pravděpodobně nejméně výraznou postavičkou, často jen doplňuje, ale vždy je ochoten dát ruku k dílu. Je ale hodně bojácný a v určitých chvílích se projevují jeho "zaječí úmysly".

Materiál: vinyl

Věk: 3+

 

Originální nafukovací žluté lehátko s okénkem, pro děti na vodu, s motivem Čtyřlístku. Baleno v sáčku.Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě - určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Ideální společník na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy! Je potřeba na něčem měkkém ležet, nechat se kolébat vlnami, nebo se jen nechat táhnout po hladině.Čtyřlístek je jeden z nejslavnějších, nejdelších a také nejparodovanějších českých komiksů. Jeho autorem je Jaroslav Němeček. Seriál má čtyři hlavní hrdiny, zažívajících spolu celou řadu dobrodružství, kteří žijí ve společném domě ve fiktivní obci Třeskoprsky: Kocour Myšpulín - geniální vynálezce a profesor, prasátko Bobík - silák a sportovec, pořádkumilovná a starostlivá fenka v domácnosti - Fifinka a Pinďa - tichý a bojácný zajíc.Rozměry balení (š v): 17 x 23cmRozměry dětské hračky (d š): 73 x 46cmMateriál: vinyl (PVC)Cena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 do 6 let Nafukovací lehátko pro holky i kluky, rozměry: 73cm×46cm, vhodné od 3 let . Všechny děti si rády užívají zábavu a dobrodružství u vody. Nafukovací lehátko s oblíbenými pohádkovými postavičkami z Čtyřlístku je to pravé při dovádění u bazénu nebo na dovolené u vody. Nafukovací lehátko Čtyřlístek má průhledné okénko, kterým děti mohou pozorovat podvodní svět. Lehátko je vyrobeno z kvalitního odolného PVC. Lehátko Čtyřlístek je určen pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti nafukovacího lehátka ČtyřlístkuNafukovací lehátko s pohádkovými postavičkami z Čtyřlíst

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.