MICHELIN PILOT ROAD 4 180/55 R17 73W
MICHELIN PILOT ROAD 4 180/55 R17 73W

MICHELIN PILOT ROAD 4 180/55 R17 73W

od 4 390 Kč
Michelin Pilot Road 4 je sportovně cestovní pneumatika, která přináší pocit bezpečí bez ohledu na podmínky. Díky speciální technologii lamel Michelin XST pneumatiky zaručují rychlejší zastavení a kratší brzdnou dráhu na mokrých površích. Vylepšená technologie 2CT (Two Compound Technology) poskytuje pneumatikám o 20 % lepší výdrž než jejich předchůdce Michelin Pilot Road 3. Nové sloučeniny siliky jsou speciálně formulovány tak, aby poskytovaly…
pneuboss.cz
Za dopravu 129 Kč Neznámá dodací lhůta
4 390 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MICHELIN PILOT ROAD 4 180/55 R17 73W
Výrobce: MICHELIN
Minimální cena: 4 390 Kč
Maximální cena: 4 390 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Michelin Pilot Road 4 je sportovně cestovní pneumatika, která přináší pocit bezpečí bez ohledu na podmínky. Díky speciální technologii lamel Michelin XST pneumatiky zaručují rychlejší zastavení a kratší brzdnou dráhu na mokrých površích. Vylepšená technologie 2CT (Two Compound Technology) poskytuje pneumatikám o 20 % lepší výdrž než jejich předchůdce Michelin Pilot Road 3. Nové sloučeniny siliky jsou speciálně formulovány tak, aby poskytovaly vynikající přilnavost na širokou škálu povrchů vozovek včetně malovaných linií a přechodů pro chodce, což vám zajišťuje pocit důvěry prakticky za všech podmínek. Díky technologii Michelin 2AT budou vaše těžké cestovní motocykly stabilní a bezpečné jak v přímém směru, tak i v zatáčkách.

  Získejte 500 Kč zpět za nákup pneumatik Michelin Objednejte mezi 1. březnem a 31. květnem 2017 dvě pneumatiky Michelin a francouzský výrobce vám vrátí část ceny zpět.    Jak na to? Vyberte si z produktové řady: Power RS, Pilot Road 4 (standard, GT, Trail), Anakee 3, Anakee Wild. Po nákupu se zaregistrujte na myoffer.moto.miche­lin.com (je nutné zde vložit naskenovanou fakturu). Michelin vám částku proplatí do pěti až šesti týdnů od zaslání kompletní, správně vyplněné žádosti. Kompletní podmínky akce si můžete přečíst ZDE. Pneumatika Michelin Pilot Road 4 GT je nejnovější cestovně sportovní pneumatikou od Michelinu. Jde o novinku roku 2014 a o nástupce modelu Michelin Pilot Road 3. Tato novinka v sobě spojuje technologie radiální a diagonální pneumatiky a od obou si bere ty nejlepší vlastnosti. O 20% vyšší životnost oproti Michelin Pilot Road 3. Dále Michelin Pilot Road 4 nabízí ještě větší jistotu při jízdě na vodě, rychlé zahřátí pneu na provozní teplotu. Sportovně cestovní obutí od firmy Michelin Vhodné zejména pro motocykly ze segmentu GT Vynikající brzdné vlastnosti na mokrém povrchu Všestranné dvousměsové obutí Vynikající vlastnosti i s plně naloženým motocyklem Pneumatiky Michelin Pilot Road 4 GT v rozměru 180/55/17 TL,R 73 W spadající do kategorie motocyklové (Silniční).

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.