MENU

Srovnání cen » Auto-moto » Osobní pneu » Letní osobní pneu » Srovnání cen MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17

Letní osobní pneu

MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 3528708788022

Pilot Sport 2- Pneumatika určená pro automobily s mimořádnými výkony. Stavba a dezén pneumatiky MICHELIN Pilot Sport vycházejí přímo z technologie F1. Na vnější straně je Pilot Sport PS2 je vybavena dvěma různými druhy běhounu (křemičité sloučeniny / saze) tedy směsí, která začíná na vnějším rameni pneumatiky a ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17

Specifikace MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17

Kategorie Letní osobní pneu
Výrobce MICHELIN
Nejnižší cena 13 602 Kč
Šířka 335
Profil 35
Průměr R17

Pneumatika určená pro automobily s mimořádnými výkonyPneumatika, která vychází ze zkušeností z F1. Jedná se o referenční pneumatiku pro Porsche: je nejrychlejší pneumatikou na trhu!VÝHODY PRODUKTU Vychází ze zkušeností z F1 Referenční pneumatika pro Porsche Nejrychlejší pneumatika na trhu Vychází ze zkušeností z F1Stavba a dezén pneumatiky MICHELIN Pilot Sport vycházejí přímo z technologie » ... a dál?

Produkt MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17

MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17 - parametry

Název produktu: MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17
Výrobce: MICHELIN
Minimální cena: 13 602 Kč
Maximální cena: 13 602 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Šířka 335
Profil 35
Průměr R17
Index nosnosti 106
Index rychlosti Y
Podrobný popis:

Pilot Sport 2- Pneumatika určená pro automobily s mimořádnými výkony. Stavba a dezén pneumatiky MICHELIN Pilot Sport vycházejí přímo z technologie F1. Na vnější straně je Pilot Sport PS2 je vybavena dvěma různými druhy běhounu (křemičité sloučeniny / saze) tedy směsí, která začíná na vnějším rameni pneumatiky a pokračuje přes běhoun, až se připojí směs s obsahem siliky, která pokračuje až do vnitřního ramene pneumatiky tvarovaného do asymetrického designu s velkými vnějšími ramenní bloky a kontinuálním středním žebrem. Obě sloučeniny běhounu zlepšující trakci za všech podmínek, zvýrazňují citlivost v řízení a stabilitu v zatáčkách.   Pneumatiky MichelinHistorie firmy Michelin sahá až do roku 1832 kdy bratranci Aristide Barbier a Nicolas Edouard Daubree zakládají manufakturu na výrobu čerpadel a malých zemědělských strojů. Záhy přišli na to, jaké obrovské možnosti se skrývají ve vulkanizovaném kaučuku a začali jej používat ve své továrně k těsnění a při výrobě řemenů, ventilů a potrubí. V roce 1889 je pak Eduardem a Andréem Michelinem založena firma Michelin. Oba pak převzali továrnu, kterou založil jejich děd Aristide Barbier. Nápad na začlenění pneumatikářského průmyslu do firmy se zrodil čistou náhodou. Jednou továrnu vyhledal cyklista s poškozenou pneumatikou a Eduarda napadlo, že by mohli začít vyrábět pneumatiky, které budou snadněji opravitelné. V roce 1891 začíná průmyslová výroba vyměnitelných pneumatik a firma dosahuje prvního úspěchu. Cyklista Charles Thery s pneumatikami Michelin vítězí v závodě Paříž-Brest-Paříž a firma prodala za rok 10000 pneumatik. V roce 1895 přišel zrod automobilu a protože nafukovacím pneumatikám nikdo nevěřil, musel Michelin zkonstruovat celé vozidlo a s ním se zůčastnil závodu Paříž-Bordeaux-Paříž, při kterém sice dojeli poslední, ale dokázali přednosti nafukovacích pneumatik. Po tomto závodě se začal zvyšovat počet automobilů, které při závodech používaly pneumatiky Michelin a dokázaly na nich zvítězit. Roku 1898 vzniká logo firmy - figurka Bibendum, který firma užívá dodnes a je velmi dobře známým po celém světě. Na počátku 20. století sklízejí pneumatiky Michelin úspěchy v automobilových závodech, zejména v závodu o Gordon - Bennettův pohár a díky tomu získávají velmi dobrou reklamu a stále se rozšiřuje jejich používání. Michelin zažíval veliký rozkvět a zakládal své nové továrny blízko významných automobilek po celé Evropě a také ve Spojených státech. Původní továrna ve městě Clermont-Ferrand měla již 4000 zaměstnanců a začíná vyrábět také pneumatiky pro letadla. Michelin roku 1908 přišel na trh s novým typem pneumatiky, která byla navržena pro autobusy a nákladní automobily. Rozdíl oproti ostatním byl její zdvojený plášť. Tato pneumatika znamenala další rozvoj nákladní dopravy. V dalších letech přichází firma s dalšími inovacemi, jako třeba vyměnitelné kolo s ocelovou kostrou. Přidáním sazí do pryže získává pneumatika nejen dnes charakteristickou černou barvu, ale také vyšší trvanlivost a lepší přilnavost


Přidat recenzi pro MICHELIN P SPORT PS2 335/35 R 17

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.