Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu

Knihy naučná literatura

Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Každé médium v tom nejobecnějším slova smyslu si v prostředí současného evropského umění po staletí buduje své vyjadřovací prostředky, své kódy, tvůrčí způsoby sdělování, i svou žánrovou, estetickou a sociokulturní orientaci. Za několik desítek let existence soustavné umělecké tvorby pro rozhlas se vyvinula celá řada ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Elektroakustická hudba ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu koupíte i tady

Specifikace Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 78 Kč

Každé médium v tom nejobecnějším slova smyslu si v prostředí současného evropského umění po staletí buduje své vyjadřovací prostředky, své kódy, tvůrčí způsoby sdělování, i svou žánrovou, estetickou a ... a dál?

Produkt Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu

Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu - parametry

Název produktu: Michal Rataj: Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 114 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Každé médium v tom nejobecnějším slova smyslu si v prostředí současného evropského umění po staletí buduje své vyjadřovací prostředky, své kódy, tvůrčí způsoby sdělování, i svou žánrovou, estetickou a sociokulturní orientaci. Za několik desítek let existence soustavné umělecké tvorby pro rozhlas se vyvinula celá řada více či méně ustálených, standardizovaných a tradici konstitujících forem, ať už je to rozhlasová hra, rozhlasový dokument, umělecká reportáž ad. To, co bývá dnes nejčastěji nazýváno "radioartem" se snaží - v různých zemích různými způsoby - prozkoumávat prostor právě nad tím vším standardizovaným, ustáleným, zřejmým a čitelným. Radioart se snaží objevovat nové vyjadřovací prostředky, nové formy oné "interaktivní akustické komunikace" a ověřovat jejich platnost a vhodnost pro zpětné užití ve standardizované mediální produkci. Tím dlouhodobě - tak jako v každém oboru lidské činnosti - vystupuje z pomyslného ghetta uzavřené laboratoře a existuje jako nezastupitelné podhoubí, z něhož

vyrůstají nové podněty pro tvorbu dalších generací umělců. Elektroakustická hudba a vybrané koncepty radioartu - Michal Rataj od authora Michal Rataj a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Problematika vymezování tvůrčích pozic v prostředí akustických umění z pohledu domácí scény radioartu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.