Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy

Knihy

Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy - Michal Novák. Exponenciální nárůst případů mentální anorexie a bulimie, forem poruch příjmu potravy, potvrzuje hypotézu o provázanosti nemocí s kulturně-společenským vývojem. Nikoli náhodou jsou poruchy příjmu potravy tolik rozšířené v dnešní západní kultuře, kde je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy koupíte i tady

Specifikace Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Publikace: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy - Michal Novák. Exponenciální nárůst případů mentální anorexie a bulimie, forem poruch příjmu potravy, potvrzuje hypotézu o provázanosti nemocí s kulturně-společenským vývojem. Nikoli náhodou jsou poruchy příjmu potravy tolik rozšířené v dnešní západní kultuře, kde je kladen důraz na individualitu, výkon, povrchní komunikaci, nerealistická očekávání, image nebo kult mládí, krásy a štíhlosti. Předkládaná práce se zabývá problematikou psychogenních poruch » ... a dál?

Produkt Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy

Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy - parametry

Název produktu: Michal Novák: Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy - Michal Novák. Exponenciální nárůst případů mentální anorexie a bulimie, forem poruch příjmu potravy, potvrzuje hypotézu o provázanosti nemocí s kulturně-společenským vývojem. Nikoli náhodou jsou poruchy příjmu potravy tolik rozšířené v dnešní západní kultuře, kde je kladen důraz na individualitu, výkon, povrchní komunikaci, nerealistická očekávání, image nebo kult mládí, krásy a štíhlosti. Předkládaná práce se zabývá problematikou psychogenních poruch příjmu potravy s ohledem na sociokulturní determinanty, s částečným přihlédnutím k determinantám vývojovým, osobnostním a rodinným. Starší teoretická východiska i výsledky novějších výzkumů jsou prezentované v souladu s pojetím psychogenních poruch příjmu potravy jako převážně sociálně a kulturně podmíněného jevu. Společnost, kultura a poruchy příjmu potravy - Michal Novák od nakladatelství CERM v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Co jsou houby, plísně nebo kvasinky? Nejsou to ani rostliny, ani živočichové. Tvoří samostatnou říši. Zde zjistíš něco o jejich zvláštním světě a také proč jsou pro život na Zemi tak důležité. Autor knihy Bradáč, Kledus, Krejčíř, Vydavatelstvo Cerm,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.