Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michal Koleček: Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV)

Knihy naučná literatura

Michal Koleček: Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV)

Hodnocení: 1x
  • 4

Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV) - Michal Koleček, BRNO ART OPEN 2013 (Sochy v ulicích IV) Na hraně příběhu / On the Edge of Story / Sculpture in the Streets IV Čtvrtý ročník projektu Brno Art Open se vrátil k Brnu a jeho moderní historii. Koncepce této přehlídky byla od samého počátku budována jako otevřená ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76418

Jaké má kniha
Brno Art Open 2013 (Soc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Michal Koleček: Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 262 Kč

BRNO ART OPEN 2013 (Sochy v ulicích IV) Na hraně příběhu / On the Edge of Story / Sculpture in the Streets IV Čtvrtý ročník projektu Brno Art Open se vrátil k Brnu a jeho moderní historii. Koncepce té ... a dál?

Produkt Michal Koleček: Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV)

Michal Koleček: Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV) - parametry

Název produktu: Michal Koleček: Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 262 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Brno Art Open 2013 (Sochy v ulicích IV) - Michal Koleček, BRNO ART OPEN 2013 (Sochy v ulicích IV) Na hraně příběhu / On the Edge of Story / Sculpture in the Streets IV Čtvrtý ročník projektu Brno Art Open se vrátil k Brnu a jeho moderní historii. Koncepce této přehlídky byla od samého počátku budována jako otevřená struktura nabízející zúčastněným umělcům a samozřejmě také divákům možnost zprostředkování bohaté, složité a v mnoha ohledech také tragické minulosti spojené s bouřlivými poryvy dějin dvacátého století. Kurátor přehlídky Michal Koleček přizval ke spolupráci spisovatelku Kateřinu Tučkovou, která na základě rešerše obsahující stovky historických událostí různorodého významu vystavěla sevřenou esej zaměřenou na čtrnáct příběhů lemujících místní dějiny dvacátého století.Jednotlivých syžetů se následně chopili oslovení výtvarníci : Esther Stocker, Richard Loskot, Sofie Thorsen, Milena Dopitová, Pravdoliub Ivanov, Jiří Kovanda, Anton Čierny, Kristina Leko, František Kowolowski, Rober Vlasák, Jiří Černický, Slaven Tolj, Richard Fajnor a FaVU VUT. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Výtvarné umění od Dům umění města Brna,Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně, naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.