MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD

Učebnice/Odborná literatura

Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD

Hodnocení: 16x
  • 4
EAN: 9788072626304

Zpozorovali jste u vašeho dítěte obtížné soustředění, přílišnou aktivitu a zvýšenou impulzivitu, je možné, že jde o poruchu pozornosti, tedy o ADHD. V této knize se dočtete o různých oblastech této nemoci, o jejích možných příčinách a o účinných možnostech léčby. Najdete zde také různé mýty a polopravdy, které jsou zde uvedeny na pravou míru a všechny užitečné informace, které mohou být potřeba. Kniha bude vaším rádcem a poradí vám, jak vašemu dítěti nejlépe pomoci a jak najít tu nejlepší léčbu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77649
skladem

Jaké má kniha
ADHD
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD

Specifikace Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

ADHD je anglická zkratka názvu attention deficit hyperactivity disorder neboli porucha s deficitem pozornosti a hyperaktivitou. Označuje onemocnění způsobující obtížné soustředění, nepřiměřeně zvýšenou aktivitu a impulzivitu dítěte. Tato příručka shrnuje všechny základní moderní poznatky o poruše pozornosti s hyperaktivitou, jinak též hyperkinetické poruše. Najdete zde popis různých oblastí této nemoci, od jejích příčin až po možnosti léčby, a také jsou zde na pravou míru uvedeny některé polopravdy a » ... a dál?

Produkt Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD

Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD - parametry

Název produktu: Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: ADHD - Porucha pozornosti s hyperaktivitou - Michal Goetz;Petra Uhlíková. ADHD je anglická zkratka názvu attention deficit hyperactivity disorder neboli porucha s deficitem pozornosti a hyperaktivitou. Označuje onemocnění způsobující obtížné soustředění, nepřiměřeně zvýšenou aktivitu a impulzivitu dítěte. Tato příručka shrnuje všechny základní moderní poznatky o poruše pozornosti s hyperaktivitou, jinak též hyperkinetické poruše. Najdete zde popis různých oblastí této nemoci, od jejích příčin až po možnosti léčby, a také jsou zde na pravou míru uvedeny některé polopravdy a mýty. Autoři knihu připravili ve spolupráci s učiteli, psychology a zejména rodiči a pacienty s ADHD. Jejich společným přáním je, aby vám kniha pomohla získat co nejvíce nových, užitečných a pravdivých informací, které budete potřebovat v případě, že by se onemocnění ADHD prokázalo i u vašeho dítěte. Publikace: ADHD - Porucha pozornosti s hyperaktivitou - Michal Goetz;Petra Uhlíková.

Jak mohou dva lidé se stejnými dovednostmi a schopnostmi a ve stejné situaci skončit s naprosto rozdílnými výsledky. John C. Maxwell říká, že rozhodujícím faktorem je přístup k věci neboli váš postoj. To, jak se k tomu postavíte. Autor nám v této poutavé knize ukazuje, jak překonat pět největších překážek úspěchu. Učí nás dovednostem, které potřebujete, abyste ze svého přístupu k věci udělali vaši největší přednost. A co je nejdůležitější, nenaučíte se jen rozvíjet tyto schopnosti, ale také, jak si je udržet po zbytek svého života. Bude to mít obrovský dopad na vaši kariéru, rodinu a každodenní život.


Přidat recenzi pro Michal Goetz, Petra Uhlíková: ADHD

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.