Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Michaela Malá: Homo psychoticus

Knihy osobnosti a fakta

Michaela Malá: Homo psychoticus

Hodnocení: 1x
  • 4

Statečná, otevřená a nestylizovaná osobní výpověď o závažném duševním onemocnění je svědectvím každodenního zápasu o normalitu, tedy o něco, co zdraví lidé považují za samozřejmost, podléhajíce iluzorní představě, že na ni mají nárok. Autorka dokonale ilustruje soužití s nemocí, na niž — přesněji na některou z jejích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Homo psychoticus
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michaela Malá: Homo psychoticus koupíte i tady

Specifikace Michaela Malá: Homo psychoticus

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 127 Kč

Statečná, otevřená a nestylizovaná osobní výpověď o závažném duševním onemocnění je svědectvím každodenního zápasu o normalitu, tedy o něco, co zdraví lidé považují za samozřejmost, podléhajíce iluzor ... a dál?

Produkt Michaela Malá: Homo psychoticus

Michaela Malá: Homo psychoticus - parametry

Název produktu: Michaela Malá: Homo psychoticus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Statečná, otevřená a nestylizovaná osobní výpověď o závažném duševním onemocnění je svědectvím každodenního zápasu o normalitu, tedy o něco, co zdraví lidé považují za samozřejmost, podléhajíce iluzorní představě, že na ni mají nárok. Autorka dokonale ilustruje soužití s nemocí, na niž — přesněji na některou z jejích forem — stůně asi jeden člověk ze sta. Přestože jde o postižení velmi časté, ani nejbližší okolí nemocných si nedokáže představit jejich utrpení často jen málo ovlivnitelné moderní terapií, které může pacienty přivést až na hranici sebevraždy.

  •                                                                         

„Homo psychoticus je mimořádně cenná kniha. V záplavě braku a vymyšleností, které si s duševními poruchami a onemocněními jen nebystře a nevzdělaně hrají, představuje kus těžce získané skutečnosti.“

MUDr. František Koukolík, DrSc., FCMA, Thomayerova nemocnice Praha

  •                                                                             

„Autorčina zpověď zprostředkuje začínajícím lékařům zážitky z první rukyjinak nesdělitelné. Jako čtenáře mě zasáhla nezměrná vůle překonatvšechny překážky osudu navzdory závažné nemoci a skutečnosti, žespolečnost hledí na autorku mnohdy s nedůvěrou.“ prof. MUDr. Lucie Bankovská Motlová, Ph.D., 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.