Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou

Učebnice/Odborná literatura

Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Ivana Zemanová - Nechtěla být první dámou - Košťálová Michaela Ivana Zemanová - Nechtěla být první dámou Jde o nevšední knižní zamyšlení, věnující se osobnostnímu profilu současné první dámy České republiky – paní Ivaně Zemanové. Nakladatelství se pro toto nevšední dílo podařilo získat autorku (profesí historičku), ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou koupíte i tady

Specifikace Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Jde o  nevšední knižní zamyšlení, věnující se osobnostnímu profilu současné první dámy České republiky paní Ivaně Zemanové .  Nakladatelství se pro toto nevšední dílo podařilo získat autorku (profesí historičku), jejímž primárním účelem nebylo ve svém díle podat pokus o jakýsi žurnalisticky kriticko-politologický obraz, nýbrž naopak snaha o vystižení současné první dámy  jako pozoruhodné ženy, zajímavé osobnosti a člověka s mnoha zájmy, koníčky, názory, postoji a především vlastním osudem, který rozhodně » ... a dál?

Produkt Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou

Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou - parametry

Název produktu: Michaela Košťálová: Ivana Zemanová - Něchtěla být první dámou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Ivana Zemanová - Nechtěla být první dámou - Košťálová Michaela Ivana Zemanová - Nechtěla být první dámou Jde o nevšední knižní zamyšlení, věnující se osobnostnímu profilu současné první dámy České republiky – paní Ivaně Zemanové. Nakladatelství se pro toto nevšední dílo podařilo získat autorku (profesí historičku), jejímž primárním účelem nebylo ve svém díle podat pokus o jakýsi „žurnalisticky kriticko-politologický obraz“, nýbrž naopak snaha o vystižení současné první dámy jako pozoruhodné ženy, zajímavé osobnosti a člověka s mnoha zájmy, koníčky, názory, postoji a především vlastním osudem, který rozhodně není nevýjimečný. Čtenář se tak mj., například dozví, jaké činnosti považuje současná první dáma za své koníčky, že od mladých let obdivovala například prvorepublikový film, zejména brilantního herce Oldřicha Nového, že má ve velké úctě francouzskou kulturu a francouzské umění, ráda poslouchá klasickou hudbu – například díla W. A. Mozarta, miluje vše živé – od přírody po zvířata, či že se ve své nové společenské úloze zaměřuje především na pomoc slabým a všem dětem, které měly v životě méně štěstí, nežli ostatní. Nechybí kapitola, věnována jejímu choti – prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi, či jakási rekapitulace všech prvních dam i „prvních slečen“, které kdy prošly naší historií. Jistou zajímavostí pak zde může být i kapitola, věnovaná filozofickému porovnání historicky první dámy paní Charlotty Garrigue Masarykové - spolu se současnou - tedy poslední – paní Ivanou Zemanovou. Co je pro obě ženy společné a co naopak rozdílné? Knižní zamyšlení je opiráno z pečlivě vybíraných článků denního tisku, či televizních pořadů a specializované literatury, ale současně autorka pracuje i se svými vlastními vzpomínkami na nejrůznější společenské a kulturní události, kde měla paní Ivanu Zemanovou tu čest spatřit a zažít na živo, přímo na vlastní oči… Kniha ve dvou přílohach obsahuje unikátní fotografie, které mnoho z nás překvapí. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Historické osobnosti | České a slovenské osobnosti od PETRKLÍČ naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.