Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví

Knihy naučná literatura

Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví

Hodnocení: 1x
  • 4

Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví!. A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Pozitivní sobectví vychází z myšlenky, že pokud máme být nějak prospěšní svému okolí, musíme v první řadě umět pečovat sami o sebe. Autorka staví na pozitivní psychologii a inspiruje se mnoha dalšími vlivy a učeními. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pravidla pozitivního so..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví koupíte i tady

Specifikace Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 161 Kč

Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Přístup pravidel vychází z myšlenky, že abychom se mohli zabývat světem okolo a dokázali se starat o své ... a dál?

Produkt Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví

Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví - parametry

Název produktu: Michaela Dombrovská: Pravidla pozitivního sobectví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví!. A zkrátka nepřijdou ani vaši blízcí. Pozitivní sobectví vychází z myšlenky, že pokud máme být nějak prospěšní svému okolí, musíme v první řadě umět pečovat sami o sebe. Autorka staví na pozitivní psychologii a inspiruje se mnoha dalšími vlivy a učeními. Prostřednictvím zajímavých příběhů a tipů vám ukáže, jak si nejlépe poradit s nejčastějšími životními situacemi – od partnerství, splnění životních přání a uspořádání domova přes práci až po krásu či zdraví. Může vás inspirovat, i pokud řešíte některé neblahé následky současného životního stylu, jako jsou třeba úzkosti, potíže se sebevědomím nebo přemíra stresu. Díky knížce si snáze srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. Do života vám přinese lehkost, volnost a radost. Začnete vnímat sami sebe jako autory svých životních příběhů a budete se tak moci stát pevnými body v příbězích jiných. Smysl pozitivního sobectví je tak ve své podstatě nesobecký.   Každý píšeme svůj vlastní příběh, tak ať stojí za vyprávění! Z obsahu  Úvod: Jen žádnou paniku 9  Pravidlo první: Nesoutěžím, vyhrávám 13  Přeji si 15  Mapa života 20  Dobrá dohoda 25  Pravidlo druhé: Jen žádné katastrofy 31  Svět okolo 33  Dav 35  Miluj bližního 37  Dobrý skutek každý den 39  Pravidlo třetí: Neškodím, pomáhám sobě 45  Ty mně, já tobě 47  Komunikace 48  Kým mi jsi? 50  Otevřené srdce 61  Pravidlo čtvrté: Práce šlechtí - v pracovní době 63  Řekni mi, co děláš 65  Měkké dovednosti pro tvrdý svět 72  Nové trendy v práci a profesi 74  Láska, vášeň, dělání 75  Sám sobě šéfem 78  Práce na cestách (digitální nomádství) 84  Pravidlo páté: Můj dům, můj hrad 87  Vítejte 89  Miluji 89  Sladký domove 97  Pravidlo šesté: Denně jablko pro zdraví 107  Zdravá (nejen) výživa 109  Dieta a detoxikace 112  Vliv okolí 114  Utíkej pomalu! 117  Prevence především 121  Klid v duši 123  Pravidlo sedmé: Hezky a zvesela 125  Kvalita především 127  Osobitý styl 127  Odpočinek pro krásu 134  Dobrá nálada 138  Tři pravidla navrch: Energie, vize a zábava 143  Zákon zachování energie 145  Vize jako ukazatel směru 147  Dobře se bavte! 150  Závěr: Porušujeme pravidla 154 Pravidla pozitivního sobectví - Dombrovská Michaela Buďte spokojenější s deseti pravidly pozitivního sobectví! Podstatou je myšlenka, že abychom se mohli zabývat světem kolem, musíme se nejprve postarat sami o sebe. Díky knížce, která staví na pozitivní psychologii, si srovnáte priority, zlepšíte své vztahy a vykročíte za splněním svých snů. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti | Komunikace, řeč těla, rétorika od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.