MERKUR Merkur 8
MERKUR Merkur 8

MERKUR Merkur 8

90%
od 4 449 Kč
Velká stavebnice Merkur 8 zaručeně potěší všechny malé i velké stavitele. Obsahuje až 1 405 kusů součástek rozdělených do 5 vrstev. Najdete v nich vše pro postavení nesčetných modelů, od velkých terénních vozidel až po propracované raketoplány, které můžete pomocí převodů a malých motorků i rozpohybovat. Součástí balení je také návodová knížka, která obsahuje až 100 modelů, jimiž se můžete inspirovat a vést. Ovšem fantazii se meze nekladou!…
Stavebniceprochytredeti.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
4 449 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MERKUR Merkur 8
Výrobce: MERKUR
Minimální cena: 4 449 Kč
Maximální cena: 6 556 Kč
Ušetříte až: 2 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,50 bodů z 5
Hodnocení:
4.5
Typ stavebnice: Kovové stavebnice

Popis produktu

Velká stavebnice Merkur 8 zaručeně potěší všechny malé i velké stavitele. Obsahuje až 1 405 kusů součástek rozdělených do 5 vrstev. Najdete v nich vše pro postavení nesčetných modelů, od velkých terénních vozidel až po propracované raketoplány, které můžete pomocí převodů a malých motorků i rozpohybovat. Součástí balení je také návodová knížka, která obsahuje až 100 modelů, jimiž se můžete inspirovat a vést. Ovšem fantazii se meze nekladou! Bezvadná stavebnice pro radost dětem i dospělým.

Recenze

Celkové hodnocení

90
90%
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Karel

4 z 5
06.03.2017

O této hračce, resp. stavebnici mi vyprávěl už děda. Neuvěřitelné, jaký má úspěch i dnes. Docela drahé, ale součástky jsou kvalitní a vydrží, na joko v případě Lega, kde plast se po pár letech opotřebuje. Přijde mi, že už není tak kvalitní, co si pamatuju, když jsem byl malý.

  • Kreativní hračka Vydrží dlouho
  • Krabice, kde se součástky ukládají, by mohla být bytelnější, je z plastu. Lak na dílkách se při špatné manipulaci se šroubky ošoupává

Pavel

5 z 5
31.12.2016

Skvělá stavebnice, která se kupuje nejen z nostalgie. Hráli si s nimi naši rodiče, my a teď i naše děti. Jde o kvalitní výrobek, která vydrží léta.

  • vydrží celé generace
  • pokud se nepoztrácí součástky