Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen MENOFEM 90 tablet

Léky pro ženy

MENOFEM 90 tablet

Hodnocení: 88x
 • 3.90909

MENOFEM se užívá ke zmírnění lehkých až středně těžkých neurovegetativních potíží provázejících období klimakteria (přechodu) jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost, depresivní rozlady, poruchy spánku, poruchy soustředění. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Menofem potahované tablety ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MENOFEM 90 tablet koupíte i tady

MENOFEM 90 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
 • 3.90909

Na základě 88 hodnocení

79% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti MENOFEM 90 tablet

 • Funguje tak jak má.
 • Splňuje to co má
 • Nehormonální
 • doporučila mi ho kamaráda, zatím spokojenost

 • Absolutně NEFUNGUJE ani po 4 měsících užívání 2x denně
 • zdá se mi vysoká cena
 • Vyšší cena.

Čerstvá hodnocení MENOFEM 90 tablet

 • 5

Pavla, 17. července 2015

Pořídila jsem mamce, která tvrdí, že to pomáhá. Tak snad si nevymýšlí .)


Specifikace MENOFEM 90 tablet

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce BIONORICA
Nejnižší cena 334 Kč

Menofem obsahuje výtažek z oddenků ploštičníku (Cimicifuga racemosa). Přípravek Menofem je určen ke zmírnění lehkých až středně těžkých neurovegetativních projevů, které doprovází období přechodu (klimakteria). Nejčastěji to jsou návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost, depresivní rozlady, poruchy spánku a soustředění. Menofem je určen pro ženy. Jak se přípravek Menofem užívá: Dospělé ženy v menopauze užívají 2x denně 1 tabletu (ráno a večer). Doporučená délka léčby je nejméně 8 týdnů. Bez porady s lékařem » ... a dál?

Produkt MENOFEM 90 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


MENOFEM 90 tablet - parametry

Název produktu: MENOFEM 90 tablet
Výrobce: BIONORICA
Minimální cena: 334 Kč
Maximální cena: 540 Kč
Ušetríte až: 206 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 88 x
Hodnocení:
 • 3.90909
Podrobný popis:

MENOFEM se užívá ke zmírnění lehkých až středně těžkých neurovegetativních potíží provázejících období klimakteria (přechodu) jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost, depresivní rozlady, poruchy spánku, poruchy soustředění. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Menofem potahované tablety (Cimicifugae extractum siccum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však MENOFEM musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 2 měsíců, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je MENOFEM a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete MENOFEM užívat 3. Jak se MENOFEM užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak MENOFEM uchovávat 6. Další informace 1. CO JE MENOFEM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ MENOFEM je fytofarmakum, gynekologikum. MENOFEM je suchý vodně-alkoholový výtažek z oddenků ploštičníku obsahující mimo jiné estrogenoidní (ženským pohlavním hormonům – estrogenům – podobné) látky. Tyto látky snižují sekreci luteinizačního hormonu, který je vylučován z předního laloku podvěsku mozkového. Je známo, že vyšší hladiny luteinizačního hormonu vyvolávají návaly horka. Sérové hladiny ostatních hormonů, t.j. FSH (folikuly stimulujícího hormonu) a prolaktinu, nebývají ovlivněny. MENOFEM se užívá ke zmírnění lehkých až středně těžkých neurovegetativních potíží provázejících období klimakteria (přechodu) jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost, depresivní rozlady, poruchy spánku, poruchy soustředění. Přípravek je určen pro ženy. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MENOFEM UŽÍVAT Neužívejte Menofem - jestliže jste alergická (přecitlivělá) na Cimicifugae extractum siccum nebo na kteroukoli další složku Menofemu. - jestliže jste pacientky s dřívějším nebo současným zhoubným nádorem prsu nebo dělohy. Zvláštní opatrnosti při použití Menofemu je zapotřebí - jestliže jste dříve prodělala jaterní onemocnění. V tomto případě smíte přípravek užívat pouze po poradě s lékařem. - když máte dlouhotrvající nebo nepravidelné vaginální krvácení. V těchto případech konzultujte užívání přípravku s gynekologem. - v případě, že by se u Vás objevily příznaky svědčící pro poškození jater (únava, ztráta chuti k jídlu, žloutnutí kůže a očí, silná bolest žaludku s nevolností a zvracením, bolesti v pravém podžebří, tmavá moč), musíte léčbu ihned ukončit a vyhledat lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.