MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Megafyt Mátový čaj 20x2 g

Čaje

Megafyt Mátový čaj 20x2 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595151943051

Menthae piperitae herba Použití Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při mírných trávicích obtížích, nechutenství, provázeném nadýmáním, pocitem plnosti a napětím v břiše. Přípravek mohou užívat děti od 4 let, mladiství a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Megafyt Mátový čaj 20x2 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Megafyt Mátový čaj 20x2 g

Kategorie Čaje
Výrobce MEGAFYT
Nejnižší cena 37 Kč

Pomocný prostředek při mírných žaludečních obtížích, nechutenství, zánětlivých onemocněních zažívacího traktu, žlučníku a žlučových cest. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Megafyt Mátový čaj 20x2 g

Megafyt Mátový čaj 20x2 g - parametry

Název produktu: Megafyt Mátový čaj 20x2 g
Výrobce: MEGAFYT
Minimální cena: 37 Kč
Maximální cena: 50 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Menthae piperitae herba Použití Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při mírných trávicích obtížích, nechutenství, provázeném nadýmáním, pocitem plnosti a napětím v břiše. Přípravek mohou užívat děti od 4 let, mladiství a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Složení Menthae piperitae herba 2,0 g v 1 nálevovém sáčku Příprava 1 nálevový sáček se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 15 min vyluhovat v přikryté nádobě. Děti od 4 do 11 let pijí čaj 2x denně, dospívající od 12 do 16 let pijí čaj 2 - 3x denně, dospělí pijí čaj 3x denně. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Pokud u Vás příznaky onemocnění při používání tradičního rostlinného přípravku přetrvávají déle než 7 dní, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Balení 20 x 2,0 g / s přebalem Kontraindikace Neužívejte při přecitlivělosti na mátu peprnou nebo menthol. Upozornění Pokud příznaky onemocnění při používání tradičního rostlinného přípravku přetrvávají nebo se objeví nežádoucí účinky, nebo jiné neobvyklé reakce, vyhledejte lékaře. Nepodávejte dětem do 4 let. Neužívejte přípravek, pokud trpíte gastroezofageálním refluxem (návrat žaludečního obsahu zpět do jícnu, projevující se pálením žáhy), neboť Vaše potíže mohou zesílit. Při žlučníkových kamenech či jiných onemocněních žlučových cest konzultujte používání čaje s lékařem. Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje užívat v době těhotenství a kojení. Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu za „Použitelné do“. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny. Uchovávání Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25 °C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. Nežádoucí účinky Gastroezofageální reflux se může zhoršit a mohou zesílit obtíže s pálením žáhy. Hlášení nežádoucích účinků Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Nežádoucí účinky můžete hlásit také přímo na adresu: Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41, Praha 10, webové stránky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek. Nahlášením nežádoucího účinku můžete přispět k získání více informací o bezpečnosti tohoto přípravku. Interakce Nejsou známy. ČAJ MÁTA MEGAFYT Balení: 20 nálevových sáčků. 1 nálevový sáček obsahuje 1,5 g máty peprné.  Nálevový sáček přelijte 250 ml vroucí vody a nechejte 5-10 minut louhovat v přikryté nádobě.  Máta tlumí křeče, zvláště v zažívacím traktu, zmírňuje nadýmání, povzbuzuje vylučování trávicích šťáv, zejména žluči. Ulevuje při kašli.  Pomocný prostředek při mírných žaludečních obtížích, nechutenství, zánětlivých onemocněních zažívacího traktu, žlučníku a žlučových cest. Čtěte podrobně příbalový leták. Megafyt Mátový čaj por


Přidat recenzi pro Megafyt Mátový čaj 20x2 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.