Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mayerová Marie: Moderní personální management

Učebnice/Odborná literatura

Mayerová Marie: Moderní personální management

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní personální management - Marie Mayerová. Autory knihy jsou renomovaní odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oblasti psychologie práce. Šestnáct kapitol textu obsahuje přehledně a systematicky uspořádané poznatky o personálním managementu. Je v něm velké množství inspirativních podnětů určených nejen studentům, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78231
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mayerová Marie: Moderní personální management koupíte i tady

Specifikace Mayerová Marie: Moderní personální management

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 88 Kč

Autory knihy jsou renomovaní odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oblasti psychologie práce. Šestnáct kapitol textu obsahuje přehledně a systematicky uspořádané poznatky o personálním managementu. Je v něm velké množství inspirativních podnětů určených nejen studentům, ale i těm, kteří v oboru managementu pracují. Právě poslední kapitola knihy naznačuje úzké propojení osobního života člověka s jeho pracovním uplatněním. Tento fakt, ačkoliv je obecně uznáván, není vždy dostatečně zohledňovaný. ... a dál?

Produkt Mayerová Marie: Moderní personální management

Mayerová Marie: Moderní personální management - parametry

Název produktu: Mayerová Marie: Moderní personální management
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moderní personální management - Marie Mayerová. Autory knihy jsou renomovaní odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oblasti psychologie práce. Šestnáct kapitol textu obsahuje přehledně a systematicky uspořádané poznatky o personálním managementu. Je v něm velké množství inspirativních podnětů určených nejen studentům, ale i těm, kteří v oboru managementu pracují. Právě poslední kapitola knihy naznačuje úzké propojení osobního života člověka s jeho pracovním uplatněním. Tento fakt, ačkoliv je obecně uznáván, není vždy dostatečně zohledňovaný. Moderní personální management - Marie Mayerová od nakladatelství v kategorii | Management, Marketing | Management za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha obsahuje přehledně a systematicky uspořádané poznatky o personálním managementu včetně inspirativních podnětů určených nejen studentům. Z obsahu: Personální management Personalista, osobní a kvalifikační profil Pracovní síla a trh práce Analýza práce Profesní náročnost Výběr a přijímání pracovníků Adaptace pracovníků v organizaci Hodnocení pracovníků Řízení profesní kariéry pracovníků v organizaci Zaměstnanecké vztahy Motivace pracovníků a její ovlivňování Komunikace a informační procesy v organizaci Sociální politika v organizaci Inovace a řízení organizačních změn Organizační kultura a etika Řešení osobních problémů pracovníků v organizaci Kniha: Moderní personální management; Autor: Mayerová Marie, Růžička  Jiří; Publikace je určena především vedoucím pracovníkům a personalistům, kteří v hospodářských organizacích realizují personální management. Rovněž je určena studentům VŠ. Autor knihy Marie, MAYEROVÁ, Jiří, RŮŽIČKA, Vydavatelstvo H+H,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.