MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen MAXIM Tunel

Hračky

MAXIM Tunel

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 0647069509367

Tunel, který Vás může dostat až na druhou stranu světa, nebo alespoň na druhou stranu kolejí. Detail červených cihel a křoviska na obou stranách, dodává všem vlakům realistický pocit na kolejích. 15 cm hluboký a dostatečně vysoký pro projetí malých i větších mašinek.Tunel lehce zapojíte do hry klasickým připojením ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen MAXIM Tunel

Specifikace MAXIM Tunel

Kategorie Hračky
Výrobce Maxim
Nejnižší cena 135 Kč

Tunel - MAXIM 50936: Tunel vč. koleje. Délka tunelu: 15cm Balení: krabička Rozměr obalu: 170x85x55 mm Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé ... a dál?

Produkt MAXIM Tunel

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouMAXIM Tunel - parametry

Název produktu: MAXIM Tunel
Výrobce: Maxim
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Tunel, který Vás může dostat až na druhou stranu světa, nebo alespoň na druhou stranu kolejí. Detail červených cihel a křoviska na obou stranách, dodává všem vlakům realistický pocit na kolejích. 15 cm hluboký a dostatečně vysoký pro projetí malých i větších mašinek.Tunel lehce zapojíte do hry klasickým připojením vstupu a výstupu. Když mašinky projíždějí skrz tmavý tunel, malým inženýrům se bude tajit dech do té doby, než vyjedou na druhé straně. Délka: 15 cm. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části. Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého. Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, rozpoznávání barev a čísel jsou příkladem jen několika z celé řady dovedností, které pomáhají rozvíjet výrobky společnosti Maxim. Vláčkové dráhy od společnosti Maxim mají nejvyšší kvalitu a jsou k dispozici v nejrůznějších cenových relacích. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě. Vláčkodráhy od společnosti Maxim jsou plně kompatibilní s výrobky Thomas, Brio, Bino a s ostatními kvalitními železničními systémy vyrobenými ze dřeva. Tunel - MAXIM 50936:

Tunel vč. koleje.

Délka tunelu: 15cm

Balení: krabička

Rozměr obalu: 170x85x55 mm

Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.


Přidat recenzi pro MAXIM Tunel

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Maxim Vlaková souprava ZOO

Maxim Vlaková souprava ZOO

Kompletní vlaková souprava, pro přepravu zvířátek ze zoologické zahrady.Když je potřeba nějaké zvířátko odvézt k doktorovi, nebo do jiného domova, poslouží spolehlivě tato souprava. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými »

od 194 Kč

v 5 obchodech

Maxim Střední depo s dveřmi

Maxim Střední depo s dveřmi

 • 4

Hračky |

Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí jim střechu nad hlavou. Tohle depo je na rozdíl od malého depa delší, vejdou se tam tedy i dvě větší mašinky, za kterými můžete zavřít dveře, veliká okna dávají možnost stále sledovat mašinky »

od 278 Kč

v 6 obchodech

Maxim Malé depo

Maxim Malé depo

 • 3.5

Hračky |

Dokonce i dřevěné vláčky potřebují místo, pro pocit domova. Malé depo stanovuje v každé vláčkodráze místo k pobytu vláčků. Maxim přichází se zastřešeným dřevěným přístřeškem velkým pro dvě menší mašinky a výhybkou pro jednoduchý odjezd mašinek do práce. »

od 214 Kč

v 7 obchodech

MAXIM Vodní věž

MAXIM Vodní věž

 • 4

Hračky |

Zajeďte si pod věž, přiklopte nálevku a můžete doplnit vodu, nezbytnou pro výrobu páry, která pohání mašinku. Zajeďte si pod věž, přiklopte nálevku a můžete doplnit vodu, nezbytnou pro výrobu páry, která pohání mašinku. Lokomotiva pak utáhne všechny »

od 209 Kč

v 5 obchodech

Maxim Křižovatka

Maxim Křižovatka

 • 3.5

Hračky |

Příslušenství dřevěné vláčkodráhy Rozměry: 21x21 cmVěk: 3+Tato křižovatka je tátou všech výhybek.Veliká čtyřsměrná křižovatka tratí, která umožní jet do jakéhokoli směru se mašince bude chtít, to umožňuje nekonečné možnosti uspořádání. Inženýři »

od 177 Kč

v 6 obchodech

Maxim Třícestná výhybka

Maxim Třícestná výhybka

Stejně jako opravdové vlaky, musejí mít i naše vláčky možnost jet do všech koutů měst a vesnic. Pomocí této výhybky mohou všechny druhy vlaků jet doleva, doprava, nebo zůstat na přímé koleji a jet tam kam potřebují. Toto balení obsahuje dva identické kusy »

od 165 Kč

v 6 obchodech

MAXIM T výhybka

MAXIM T výhybka

 • 4

Hračky |

Když přijede vlak na T, může jet buď vpravo nebo vlevo, stejné možnosti nabízí i Maxim T-výhybka. Jak už její název naznačuje, je ve tvaru T. Lehce jí připojíte ke kolejím všech typů vláčkodráh a s radostí budete sledovat projíždějící vlaky po této »

od 149 Kč

v 6 obchodech

MAXIM Točna s 8mi výjezdy 50925

MAXIM Točna s 8mi výjezdy 50925

 • 4

Hračky |

Když se mašinky nemohou otočit přímo za roh, musejí dlouze objíždět tratě, aby se dostaly správným směrem tam kam potřebují. Na točně od Maxim, se na malém prostoru mašinka dokonale otočí, koleje sednou správně na sebe a může se vydat do jednoho z osmi »

od 129 Kč

v 7 obchodech

MAXIM Koleje rovné 20 cm

MAXIM Koleje rovné 20 cm

 • 4

Hračky |

Tyto koleje jsou stejné, jako koleje standardně dodávané v našich MAXIM setech. Rovné koleje rozšíří vaše uspořádání v jakémkoliv směru. Dají se použít i jako slepé koleje na odstavení vlaků, zatímco se všichni zabývají turistikou. Také lze použít pouze »

od 110 Kč

v 7 obchodech

Maxim železniční jeřáb

Maxim železniční jeřáb

 • 3.5

Hračky |

Nezbytný pomocník na kolejích je tenhle pojízdný jeřáb, který stačí přidat mezi vagóny a je možné kdekoliv a kdykoliv manipulovat s nákladem, přendávat náklad na kamión nebo skládat zboží přímo u zákazníka. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se »

od 103 Kč

v 5 obchodech

MAXIM Standardní výhybky 50907

MAXIM Standardní výhybky 50907

 • 3.5

Hračky |

Tyto standardní výhybky patří mezi jedny z nejoblíbenějších, protože jsou velice flexibilní. Jsou totiž oboustranné a dají se použít k vybočení do obou stran. Vzhledem k tomu, že mohou být napojeny na rovné i kruhové koleje, mohou být použity v nekonečném »

od 101 Kč

v 6 obchodech

MAXIM Parní lokomotiva

MAXIM Parní lokomotiva

 • 4

Hračky |

Maxim Parní lokomotiva - červená Velká dieselová lokomotiva je díky svému silnému motoru připravená utáhnou mnohonásobně více vagónů, také dokáže upalovat velkou rychlostí kopec nekopec. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími »

od 96 Kč

v 5 obchodech

Maxim Parní lokomotiva 50816

Maxim Parní lokomotiva 50816

Lokomotiv není nikdy dost, díky nim lze táhnout dvojnásobek vagónů než obvykle, nebo můžou jet dva vlaky za sebou. Také si třeba nějaká z mašinek potřebuje vydechnout po náročné práci a nechá se vystřídat čerstvou a odpočinutou. Vláčkodráhy a doplňky »

od 94 Kč

v 5 obchodech

MAXIM Rovná výhybka

MAXIM Rovná výhybka

 • 3.5

Hračky |

Pro větší mašinky zejména pro ty co mají kolečka daleko od sebe, jako například vlak na převoz automobilů, někdy bývá problém projet hladce po výhybce. Maxim touto výhybkou usnadňuje velkým vlakům změnu stopy. Výhybku lehce připojíte k dalším částím »

od 93 Kč

v 6 obchodech

MAXIM Vagón s potrubím

MAXIM Vagón s potrubím

 • 3.5

Hračky |

Všudypřítomná výstavba si žádá své zboží, tolik potřebné potrubí dopravíte jedině speciálním nákladním vagónem, který lze použít i na přepravu jiného důležitého materiálu. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami »

od 84 Kč

v 7 obchodech

MAXIM Poštovní vagón

MAXIM Poštovní vagón

 • 4

Hračky |

Aby pošta mohla doručovat dopisy a balíčky, potřebuje přepravce s poštovním vagónem. Kdo jej nemá, nemůže pro poštu pracovat. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino, Heros, Thomas aj.). »

od 76 Kč

v 7 obchodech

MAXIM Osobní vagón

MAXIM Osobní vagón

 • 4

Hračky |

Přeprava lidí je důležitá věc, s tímto osobním vagónem se nikdy nestane, že by na někoho nezbylo místo ve vlaku. Klasický kupé vagón se vždycky hodí. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino, »

od 76 Kč

v 6 obchodech

MAXIM Tendr

MAXIM Tendr

 • 4

Hračky |

Jistě všichni dobře víte, že pro výrobu páry v parních lokomotivách, je důležitý oheň, který vytváří z vody páru. Tenhle vagón plný uhlí, umožňuje vydat se na cesty bez obav o zásoby uhlí, kotel hoří, pára syčí, hurá na cesty! Vláčkodráhy a doplňky Maxim »

od 67 Kč

v 5 obchodech

MAXIM Závory jednoduché

MAXIM Závory jednoduché

 • 4

Hračky |

Jednoduché závory, které zajišťují bezpečnost při přejezdech kolejí, kde vláčky dokáží jezdit vysokou rychlostí a tím jsou pro auta, chodce a zvířátka velkým nebezpečím. Obsahuje 2 kusy Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými »

od 58 Kč

v 5 obchodech

Maxim kruhová kolej 40 cm

Maxim kruhová kolej 40 cm

 • 3.5

Hračky |

Tyto kruhové koleje jsou stejně zakřivené, jako koleje standardně dodávané v našich MAXIM setech. Díky nim je možné utvořit kruh o průměru 40cm. Vlastně lze vláčky posílat zpět odkud přijely. Pokud položíte koleje ve střídavém směru, budou se vláčky »

od 101 Kč

v 6 obchodech

Maxim Padací most

Maxim Padací most

 • 4

Hračky |

Další z řady padacích železničních mostů. Tentokrát jde o jednoramenný most, který umožní projetí každému nadměrného nákladu. Díky ramenu, most sám drží v poloze nahoře a nemůže se stát, že by samovolně spadl dolů během jízdy pod ním. Využijte Maxim »

od 275 Kč

v 5 obchodech

Maxim Vlaková myčka

Maxim Vlaková myčka

 • 4

Hračky |

Tahle myčka mašinkám smyje všechny nečistoty, nasbírané na dlouhých dobrodružných cestách. Snad každá mašinka má ráda, když je pěkně čistá, všechny vagónky se lesknou a jsou voňavé. Tahle myčka jim smyje všechny nečistoty, nasbírané na dlouhých »

od 264 Kč

v 5 obchodech

MAXIM Tunel s nadjezdem

MAXIM Tunel s nadjezdem

 • 4

Hračky |

Úzký a tmavý tunel, který vypadá tajemně a nebezpečně, pro mašinky nepříjemná věc, ale není se čeho bát, dá se bezpečně projet velkou rychlostí a příště se na něj pro změnu podívat ze shora a nadjet nad ním. Balení obsahuje tunel i nadjezdové »

od 247 Kč

v 5 obchodech

Maxim Trajekt

Maxim Trajekt

 • 4

Hračky |

Hluboká moře a divoké oceány jsou jako stvořené pro trajekty, které se cítí nejlépe, když mohou mít naložena auta nebo vláčky spolu s cestujícími a brouzdají po dalekých hladinách. Přímořská města si nedokáží život bez trajektů představit. Lidem a vláčkům »

od 188 Kč

v 5 obchodech

Maxim Mostní oblouky

Maxim Mostní oblouky

 • 4

Hračky |

Maxim Mostní oblouky Dřevěné mostní oblouky jsou jedněmi z dřevěných objektů, kterými si děti mohou doplnit dřevěné vláčkodráhy značky Maxim, ale i dalších značek Brio, Bino, Tomáš nebo Heros. Značka Maxim vyrábí pro malé »

od 179 Kč

v 5 obchodech

MAXIM Výhybka přehazovací

MAXIM Výhybka přehazovací

 • 4

Hračky |

Přehazovací výhybky se budou hodit každému, kdo má hodně kolejí a chce pěkně rozšířit svoji vláčkodráhu. Název vypovídá, že si tyto výhybky navíc můžete nastavit tak, aby vláček jel sám tam, kam si přejete. Užívejte si další a další příjemné chvíle s »

od 178 Kč

v 6 obchodech

MAXIM Symetrická výhybka 50921

MAXIM Symetrická výhybka 50921

 • 4

Hračky |

Tyto krátké výhybky opravdu prodlouží zábavu, v jakémkoliv použití. Umožňuje lehce kombinovat tratě třeba tak, aby navedly mašinku trasou přes park a zpátky. Doporučujeme použití těchto výhybek, jsou totiž lehce kombinovatelé a trať je vizuálně velice »

od 133 Kč

v 5 obchodech

Maxim Křížení + nárazníky

Maxim Křížení + nárazníky

 • 4

Hračky |

Pomocí těchto nárazníkových konců tratí, se vlak zastaví tak, že nevykolejí na konci tratě. Průsečník je zase dobrý ke křížení tratí, když nechcete použít most. Mladí inženýři musí zůstat na pozoru a sledovat křížení, aby se při průjezdu mašinek nestala »

od 89 Kč

v 6 obchodech

Maxim Kruhová kolej 20 cm

Maxim Kruhová kolej 20 cm

 • 4

Hračky |

Tyto kruhové koleje jsou stejně zakřivené, jako koleje standardně dodávané v našich MAXIM setech. Vhodné pro přesnější křivky tratě, umožňuje širší škálu kombinací vedení tratě a jednodušší vyhnutí se překážkám ve vašem železničním impériu.Tyto 4 »

od 85 Kč

v 5 obchodech

Maxim Křížení tratí

Maxim Křížení tratí

 • 3.5

Hračky |

Někdy se vlaky potřebují dostat zpět na tu správnou kolej. To je důvod proč Maxim vyrobil toto křížení tratí. Oboustranné křížení se připojuje ke dvěma paralelním kusům dráhy, vlak pak najíždí a plynule křižuje na vedlejší dráhu. Umožňuje pak vláčkům »

od 68 Kč

v 5 obchodech

Maxim Osobní souprava

Maxim Osobní souprava

 • 4

Hračky |

Souprava dvou osobních vagónů, tendru s uhlím, poháněná silnou parní lokomotivou, bude jistě příjemným společníkem na cestách. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje »

od 254 Kč

ve 4 obchodech

MAXIM Jeřáb 50087

MAXIM Jeřáb 50087

 • 4

Hračky |

Překládka zboží na nákladovém nádraží může být velká zábava, navíc je to s tímhle posuvným jeřábem hračka. Žádné velké nádraží se neobejde bez takového jeřábu a vyzkoušet by si to chtěl snad každý. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi »

od 339 Kč

ve 4 obchodech

Maxim Nákladní souprava

Maxim Nákladní souprava

 • 4

Hračky |

Náklad který musíte dopravit na místo určení, naložíte do nákladních vagónů a nastartujete dieselovou mašinku, která bez sebemenších problémů dojede tam, kam se běžná parní lokomotiva ani neodváží vydat. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi »

od 285 Kč

ve 3 obchodech

Maxim Vagón na mlíko

Maxim Vagón na mlíko

 • 3.5

Hračky |

Vagón, který rozšíří sortiment dodávaného zboží. V horách, kde se pasou ty nejzdravější krávy, místní farmáři prodávají kvalitní mléko, které putuje do města. Stačí naplnit vagón mlékem a vydat se do města, kde už na něj s netrpělivostí čekají lidé, děti »

od 75 Kč

ve 4 obchodech

Maxim Závory, značky a kolej

Maxim Závory, značky a kolej

 • 3.5

Hračky |

Malý železniční přejezd, podporovaný dopravnímy značkami, přinese možnost křižovat železnici auty, které jak je známo do kolejiště vjíždějí s velkou opatrností. Díky pohyblivým závorám, dáte jasně najevo, že se blíží rychlý osobní nebo těžký nákladní »

od 166 Kč

ve 4 obchodech

Maxim Nájezdové koleje

Maxim Nájezdové koleje

 • 4

Hračky |

V rušném městě nelze do nekonečna křižovat tratě v jedné úrovni. Se stoupajícími kolejemi lze vyjet o úroveň výš. Tímto se Vám otevře nový prostor, který nabízí mnoho nových možností a způsobu velice zábavné hry. Budete potřebovat mostní pilíře, nebo »

od 145 Kč

ve 4 obchodech

MAXIM Nákladní vagón

MAXIM Nákladní vagón

 • 3.5

Hračky |

Důležitý nebo drobný náklad, který se nesmí nikde ztratit, není vhodné pokládat na otevřený vagón. Proto je tady nákladní vagón, který je uzavřený a chrání důležitý náklad. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými »

od 94 Kč

ve 3 obchodech

Maxim Horský tunel

Maxim Horský tunel

 • 4

Hračky |

Žádné horské město by se neobešlo bez horského tunelu, díky kterému se mašinky do hor mohou dostat a projíždět mezi skalnatými pahorky, čímž si krátí cestu zpátky do města. Žádné auto ani motorka přes vrcholky neprojede a musí hory dlouze objíždět, vláček »

od 700 Kč

v 1 obchodě

Maxim Pouliční lampy 4ks

Maxim Pouliční lampy 4ks

 • 4

Hračky |

Pouliční lampy budou příjemným oživením vašeho města nebo nádraží. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní »

od 119 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.