Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen MAXIM Elektrická lokomotiva

Hračky

MAXIM Elektrická lokomotiva

Hodnocení: 1x
  • 4

Maxim Elektrická lokomotiva červená Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost. Dokáže ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MAXIM Elektrická lokomotiva koupíte i tady

Specifikace MAXIM Elektrická lokomotiva

Kategorie Hračky
Výrobce Maxim
Nejnižší cena 329 Kč

Maxim Elektrická lokomotiva červená Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost. Dokáže vyjet stoupání i bezpečně sjet svou stejnoměrnou rychlostí, dobře drží v kolejišti a je tak spolehlivým pomocníkem a příjemným společníkem na cestách po železnici. Při jízdě vpřed svítí. » ... a dál?

Produkt MAXIM Elektrická lokomotiva

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


MAXIM Elektrická lokomotiva - parametry

Název produktu: MAXIM Elektrická lokomotiva
Výrobce: Maxim
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 469 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Maxim Elektrická lokomotiva červená Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost. Dokáže vyjet stoupání i bezpečně sjet svou stejnoměrnou rychlostí, dobře drží v kolejišti a je tak spolehlivým pomocníkem a příjemným společníkem na cestách po železnici. Při jízdě vpřed svítí. Baterie na zvuk je součástí balení, 1baterie AAA na pohyb není součástí balení. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino, Heros, Thomas aj.). Značka: Maxim Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části. Sledovat lokomotivu jak projĂ­ĹľdĂ­, je nÄ›kdy zábavnÄ›jší neĹľ s nĂ­ přímo jezdit. ParnĂ­ lokomotiva pohánÄ›ná bateriemi, dokáže jezdit v obou smÄ›rech, utáhne tĹ™i osobnĂ­ nebo nákladnĂ­ vagĂłny. Vydává zvuk jedoucĂ­ lokomotivy a parnĂ­ píšťaly, pĹ™ednĂ­ svÄ›tlo zajišťuje dobrou viditelnost. Dokáže vyjet stoupánĂ­ i bezpeÄŤnÄ› sjet svou stejnomÄ›rnou rychlostĂ­, dobĹ™e drží v kolejišti a je tak spolehlivĂ˝m pomocnĂ­kem a příjemnĂ˝m spoleÄŤnĂ­kem na cestách po Ĺľeleznici.PĹ™i jĂ­zdÄ› vpĹ™ed svĂ­tĂ­. Baterie na zvuk je součástĂ­ balenĂ­, 1baterie AAA na pohyb nenĂ­ součástĂ­ balenĂ­.Vláčkodráhy a doplĹky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dĹ™evÄ›nĂ˝mi vláčkodráhami na trhu.VhodnĂ© pro dÄ›ti od 3 let, obsahuje malĂ© části. Maxim vám přináší tuto parádní elektrickou lokomotivu. Červená plastová mašinka se ráda projede sama, ale ještě raději povozí vaše vagónky. Po stisknutí komínku navíc vydává autentické zvuky. Nasedněte a vyražte na úžasný výlet po kolejích i bez nich! Užívejte si další a další příjemné chvíle s tímto malým světem železnic, kdy si děti skrze zábavnou hru rozvíjejí koordinaci pohybů a představivost! Balení #50412 obsahuje lokomotivu o délce cca 11 cm a baterie (2 x LR44). Další potřebné baterie (1 x AAA) nejsou součástí balení. Mašinka je kompatibilní se všemi dřevěnými vláčkodráhami a vláčky na trhu. Produkt je vyroben z kvalitního a nezávadného materiálu a je vhodný pro děti od 3 let.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.