Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hračky auta » Srovnání cen Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant

Hračky auta

Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant

Hodnocení: 4x
  • 3.5

Myslíš, že už jsi ve městě Hot Wheels všechno viděl? Tak se podívej pod něj! Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant představuje výsledek tajného experimentu z podzemních laboratoří. Vypadá jako obyčejné auto a sviští úctyhodnou rychlostí, ale má pružnou páteř. Proto ho snadno ohneš a natáhneš do unikátních tvarů. Jednotlivá autíčka můžeš na délku propojit. Tak vznikne unikátní vláček auto mutantů. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant koupíte i tady

Specifikace Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant

Kategorie Hračky auta
Výrobce MATTEL
Nejnižší cena 138 Kč

Pod městem Hot Wheels žijí auta mutanti. Tato polo-stvoření,napůl autíčka a napůl stroje, která jsou výsledkem nepodařenéholaboratorního experimentu, číhají pod zemí a čekají na svoji šanci, abymohla převzít vládu nad světem! Mutantni umí jezdit jako klasická autíčka a navíc je můžeš ohýbat, natahovat a spojovat unikátním stylem. Klátivý pohyb těchtoautíček umožňuje jejich páteř podobná zvířecí. Každé se může připojitvepředu a vzadu k dalšímu autíčku, a tak vytvořit dlouhý vlak autíčekmutantů. Tato autíčka si žijí » ... a dál?

Produkt Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant

Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant - parametry

Název produktu: Mattel Hot Wheels BBY 78 Auto Mutant
Výrobce: MATTEL
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hot Wheels auto Mutant, Pod městem Hot Wheels žijí auta mutanti. Tato polo-stvoření, napůl autíčka a napůl stroje, která jsou výsledkem nepodařeného laboratorního experimentu, číhají pod zemí a čekají na svoji šanci, aby mohla převzít vládu nad světem! Mutantni umí jezdit jako klasická autíčka a navíc je můžeš ohýbat, natahovat a spojovat unikátním stylem. Klátivý pohyb těchto autíček umožňuje jejich páteř podobná zvířecí. Každé se může připojit vepředu a vzadu k dalšímu autíčku, a tak vytvořit dlouhý vlak autíček mutantů. Tato autíčka si žijí vlastním životem a děti si s nimi mohou vymýšlet spoustu různých příběhů a posouvat je kolem. „Získej celou flotilu, ať máš nové možnosti plné fantazie pro hraní v podzemí!“ Pod městem Hot Wheels žijí auta mutanti. Tato polo-stvoření, napůl autíčka a napůl stroje, která jsou výsledkem nepodařeného laboratorního experimentu, číhají pod zemí a čekají na svoji šanci, aby mohla převzít vládu nad světem! Mutantni umí jezdit jako klasická autíčka a navíc je můžeš ohýbat, natahovat a spojovat unikátním stylem. Klátivý pohyb těchto autíček umožňuje jejich páteř podobná zvířecí. Každé se může připojit vepředu a vzadu k dalšímu autíčku, a tak vytvořit dlouhý vlak autíček mutantů. Tato autíčka si žijí vlastním životem a děti si s nimi mohou vymýšlet spoustu různých příběhů a posouvat je kolem. „Získej celou flotilu, ať máš nové možnosti plné fantazie pro hraní v podzemí!“Každé se prodává zvlášť (různé druhy), v závislosti na dostupnosti.

  • Mutační stanice Hot Wheels CityŰíslo výrobku: BBY78 V podlaží Hot Wheels® City se ukrývá mutační stroj! V této mutační stanici, akce a senzační kousky ze závratné výšky poháněné silou fantazie, jsou vytvářeny a zkoušeny laboratorní kreatury, půl zvíře a půl stroj. Tato ohebná auta, která jdou spojit dohromady, se postarají o zcela jiný a nový zážitek z jízdy. Zasun autíčko dovnitř, otoč a nech ho sjet! Tady bude perfektní načasování, aby auto nevylétlo z rampy. Poté dojede auto skrz jednu zatáčku zcela dolů. Rampa lze spojit s dalšími částmi dráhy a to pro ještě větší napínavejší mutační stroj. Mutační auto je tu. Mutační stanice lze zakoupit samostatně. Podrobnosti:
  • Od 4 let. Pozor!
  • Výběr není možný. Dostanete náhodně vybraný výrobek ze rozbrazeného sortimentu.
  • Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.