Mattel Fisher-Price Mluvící vagónek CZ
Mattel Fisher-Price Mluvící vagónek CZ

Mattel Fisher-Price Mluvící vagónek CZ

100%
od 1 199 Kč
Interaktivní hračka pro kluky i holky, vhodné od 6 měsíců . Interativní hračka Mluvící vagónek od firmy Fisher-Price na dlouhou dobu zabaví malé děti. Vagónek je určen pro nejmenší děti (od 6 měsíců) pro hru vsedě a následně pro již chodící děti (až 36 měsíců). Mluvící vagónek nabízí spoustu zábavy s různými aktivitami. Děti se, spolu s kamarádským pejskem, učí rozpoznávat tvary, barvy, písmena a čísla za pomocí zvukových a světelných efektů.…
Sparkys.cz
Neznámá dodací lhůta
1 199 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mattel Fisher-Price Mluvící vagónek CZ
Výrobce: MATTEL
Minimální cena: 1 199 Kč
Maximální cena: 1 538 Kč
Ušetříte až: 339 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Interaktivní hračka pro kluky i holky, vhodné od 6 měsíců . Interativní hračka Mluvící vagónek od firmy Fisher-Price na dlouhou dobu zabaví malé děti. Vagónek je určen pro nejmenší děti (od 6 měsíců) pro hru vsedě a následně pro již chodící děti (až 36 měsíců). Mluvící vagónek nabízí spoustu zábavy s různými aktivitami. Děti se, spolu s kamarádským pejskem, učí rozpoznávat tvary, barvy, písmena a čísla za pomocí zvukových a světelných efektů. Mohou si poslechnout mnoho písniček, melodií, zvuků a také základní anglická slova. Dítě je aktivně podporováno v rozvoji hrubé motoriky, smyslového vnímání a učí se rozvíjet dovednosti při řešení úkolů. Mluvící vagónek od firmy Fisher-Price je vyroben z kvalitního a odolného plastu. Klíčové vlastnosti mluvícího vagónku Fisher-Price Interaktivní hračka od firmy Fisher-PriceUrčeno pro děti od 6 měsíců - hra vsedě a pro již chodící děti (do 36 měsíců)Hračka komunikuje s dítětem písničkami, melodiemi, zvuky a frázemiDěti se učí rozpoznávat tvar Představujeme vám úplně novou hračku na kolečkách plnou nejrůznějších aktivit. Vaše děťátko se naučí poznávat barvičky, písmenka, tvary a mnoho jiného, zatímco si hraje se svými oblíbenými hračkami nebo je zaměstnáno různými aktivitami. Navíc si může vaše děťátko vzít své oblíbené hračky a kamarády (dokonce štěňátko) s sebou na cestu! U vagónku si lze hrát jak vsedě (rozlišování tvarů a interaktivní zábavné učení) i ve stoje (fráze a písničky povzbuzují děti v chůzi). Vagonek má 3 úrovně učení mezi kterými lze libovolně přepínat: Objevování - Hravou formou seznamuje děti  s čísly, barvami, tavry a abecedou. Povzbuzení - Posuňte učení na další úroveň, ve které se děti naučí i anglická slůvka. Hraní - Fantazii se meze nekladou v těto hře se zábavnými frázemi a písničkami. Provoz na 3 baterie typu AA,R6 1,5 V. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Červený vagónek s madlem veze veselé pasažéry. Barevné tvary mohou děti mačkat, rozpoznávat jejich barvy a tvary. Zajisté je nejvíce potěší usměvavý pejsek. Děti mohou tlačit vagónek před sebou nebo táhnout za sebou. Může jim tak napomoci ke zvládnutí jejich prvních krůčků. a bavit se tím, že na ně z vagónku někdo promluví.

Přednosti:

  • učí poznávat barvy, písmenka, tvary
  • rozvíjí smyslové vnímání

Kupte dětem vozíček od Fisher Price!

Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: kvalitní plast

Přijíždí k vám interaktivní tahací vozíček na kolečkách až po okraj naložený úžasnými vzdělávacími aktivitami!

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze