Mattel CARS KOLEKCE VELKÉ AUTO
Mattel CARS KOLEKCE VELKÉ AUTO

Mattel CARS KOLEKCE VELKÉ AUTO

CARS KOLEKCE VELKÉ AUTO asst. Roztoč to ve velkém pomocí této kolekce kovových aut, která obsahuje legendární postavy z filmu Auta. S luxusním designem a autentickými dekoracemi přináší tato kolekce velkou zábavu těm nejmenším! Materiál: kov, plast Měřítko: 1/55 Doporučený věk: 3+ asst = v nabídce je více druhů, dodáváme dle aktuální skladové dostupnosti Roztoč to ve velkém pomocí této kolekce kovových aut, která obsahuje legendární postavy z…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mattel CARS KOLEKCE VELKÉ AUTO
Výrobce: MATTEL
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

CARS KOLEKCE VELKÉ AUTO asst.

Roztoč to ve velkém pomocí této kolekce kovových aut, která obsahuje legendární postavy z filmu Auta. S luxusním designem a autentickými dekoracemi přináší tato kolekce velkou zábavu těm nejmenším!

Materiál: kov, plast

Měřítko: 1/55

Doporučený věk: 3+

asst = v nabídce je více druhů, dodáváme dle aktuální skladové dostupnosti

Roztoč to ve velkém pomocí této kolekce kovových aut, která obsahuje legendární postavy z filmu Auta v nadživotní velikosti. S luxusním designem a autentickými dekoracemi přináší tato kolekce velkou zábavu těm nejmenším! Hračka se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuální skladové dostupnosti. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks. Rozměry: 21,5 x 16,5 x 7,5 cm Věk: 3+

Mattel Cars Velká auta

Benny Brakedrum je jedno z velkých aut inspirovaných oblíbeným animovaným filmem Cars. Kovový model s plastovými doplňky je zpracovaný v měřítku 1:55. Čeká na děti od 3 let, aby si s ním užily co nejvíce dobrodružných příběhů.

Potěšte Vašeho chlapce krásným velkým autem!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Měřítko: 1:55 cm

Velké auto ze stáje autíček Cars.

Velké autíčko ze stáje autíček Cars. Oblíbení filmoví hrdinové.

Dodáváno jako assort = dostupnost jednotlivých druhů je závislá na aktuální dodávce zboží od dodavatele. Uvedená cena je za 1 kus.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.