Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika 9 - Příručka učitele

Knihy

Matematika 9 - Příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tématických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh ze základní učebnice i z pracovního sešitu. Učitel v příručce dále nalezne náměty pro samostatnou práci žáků, pro další ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 9 - Příručka..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 9 - Příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Matematika 9 - Příručka učitele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 316 Kč

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tématických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh ze základní učebnice i z pracovního sešitu. Učitel v příručce dále nalezne náměty pro samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva a také návrhy na projekty. Příručka obsahuje i informace o všem, co je uvedeno na liště, a to v takovém rozsahu, aby učitel nemusel tyto informace vyhledávat v jiných » ... a dál?

Produkt Matematika 9 - Příručka učitele

Matematika 9 - Příručka učitele - parametry

Název produktu: Matematika 9 - Příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 316 Kč
Maximální cena: 596 Kč
Ušetríte až: 280 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tématických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh ze základní učebnice i z pracovního sešitu. Učitel v příručce dále nalezne náměty pro samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva a také návrhy na projekty. Příručka obsahuje i informace o všem, co je uvedeno na liště, a to v takovém rozsahu, aby učitel nemusel tyto informace vyhledávat v jiných zdrojích. Příručka také obsahuje tématický plán - rozvržení učiva matematiky v našich učebnicích pro 6.-9. ročník  a přehled očekávaných výstupů a kompetencí vždy pro příslušný ročník. V závěru příručky najdete  doporučenou literaturu (nabídku titulů, která by mohla sloužit k základní orientaci v současné nabídce knih o matematice a vyučování matematice, ale i v osvědčených titulech staršího data), důležité webové adresy  a také přehled akcí pro učitele matematiky , které pořádá JČMF. (algebra, geometrie : příručka učitele pro základní školy a víceletá gymnázia) Publikace: Matematika 9 pro ZŠ a VG PU - Binterová Helena;Fuchs Eduard;Tlustý Pavel. Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní

formulovány cíle jednotlivých tématických celků, obsahuje metodické

poznámky a komentáře k práci s učivem

a výsledky všech úloh ze základní učebnice i z

pracovního sešitu. Učitel v příručce dále nalezne náměty pro

samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva a také

návrhy na projekty. Příručka obsahuje i informace o všem,

co je uvedeno na liště, a to v takovém rozsahu, aby

učitel nemusel tyto informace vyhledávat v jiných zdrojích. Publikace: Matematika 9 pro ZŠ a VG PU - Binterová Helena;Fuchs Eduard;Tlustý Pavel. vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání a respektují jej - ve všech kapitolách je věnována maximální pozornost motivačním příkladům, děti jsou vedeny k samostatné práci s novými poznatky, při níž učitel koriguje pouze nesprávné představy, ponechává však prostor pro samostatné získávání zkušeností - po takto zvládnutém poznání nastupuje etapa zpřesňování pojmů a třídění poznatků- podávají učivo způsobem, který maximálně vychází vstříc dětské potřebě objevovat a experimentovat Matematika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele - kolektiv autorů . Matematika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.