Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Matematika 6 - Příručka učitele

Učebnice/Odborná literatura

Matematika 6 - Příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tematických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh z učebnice i z pracovního sešitu . V příručce dále naleznete náměty pro samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 6 - Příručka..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika 6 - Příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Matematika 6 - Příručka učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tematických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře. ... a dál?

Produkt Matematika 6 - Příručka učitele

Matematika 6 - Příručka učitele - parametry

Název produktu: Matematika 6 - Příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 445 Kč
Ušetríte až: 196 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tematických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh z učebnice i z pracovního sešitu . V příručce dále naleznete náměty pro samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva a také návrhy na projekty. Příručka obsahuje informace o všem, co je uvedeno na liště, a to v takovém rozsahu, aby učitel nemusel tyto informace vyhledávat v jiných zdrojích.  Příručka také obsahuje tématický plán - rozvržení učiva matematiky v našich učebnicích pro 6.-9. ročník a přehled očekávaných výstupů a kompetencí vždy pro příslušný ročník. V závěru příručky najdete doporučenou literaturu (nabídku titulů, která by mohla sloužit k základní orientaci v současné nabídce knih o matematice a vyučování matematice, ale i v osvědčených titulech staršího data), důležité webové adresy a také přehled akcí pro učitele matematiky , které pořádá JČMF. (aritmetika, geometrie : příručka učitele pro základní školy a víceletá gymnázia) Metodický průvodce pro učebnice aritmetiky i geometrie. Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tématických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře k práci s učivem a výsledky všech úloh ze základní učebnice i z pracovního sešitu. Učitel v příručce dále nalezne náměty pro samostatnou práci žáků, pro další rozšíření učiva a také návrhy na projekty. Příručka obsahuje i informace o všem, co je uvedeno na liště, a to v takovém rozsahu, aby učitel nemusel tyto informace vyhledávat v jiných zdrojích. Součástí Příručky učitele je doprovodné CD, které přináší ucelený materiál pro využití počítačů ve výuce. Obsahuje řadu jednoduchých programů, apletů pro vizualizaci výuky, obrázků, odkazů na další zdroje a jiných materiálů. Je na zvážení učitele, do jaké míry bude CD ve výuce využívat. CD je koncipováno tak, aby usnadnilo využití počítačů ve výuce i těm učitelům, kteří se dosud tomuto využití vyhýbali nebo s ním zatím nemají vlastní zkušenosti. Matematika Aritmetika Geomatrie 6 Příručka učitele - Helena Binterová; Eduard Fuchs; Pavel Tlustý Příručka učitele je nedílnou součástí učebnic. Jsou v ní formulovány cíle jednotlivých tematických celků, obsahuje metodické poznámky a komentáře. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Matematika | 6. třída od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Podtitul: Příručka učiteleAutor: Helena BinterováISBN: 80-7238-658-1Počet stran: 200Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.