MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání

Próza - beletrie

Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087341063

Zahájení televizního vysílání – 1. 5. 1953 - Zrození televizního národa - Martin Štoll. Televize se stala technickou, sociální, ale i politickou konstantou novodobé historie. Podílela se na proměně mocenských praktik, zásadním způsobem posunula hodnotový žebříček a chování různých sociálních skupin i celých národů. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85933

Jaké má kniha
1.5.1953 Zahájení telev..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání

Specifikace Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 177 Kč

Zahájení televizního vysílání - Martin Štoll Televize se stala technickou, sociální, ale i politickou konstantou novodobé historie. Podílela se na proměně mocenských praktik, zásadním způsobem posunula hodnotový žebříček a chování různých sociálních skupin i celých národů. Historii 20. století si bez ní nelze vůbec představit. Ačkoliv se v Československu začal televizní signál šířit éterem od 1. května 1953, šlo o vyvrcholeni dlouholetých snah sahajících hluboko do první republiky.Ve třicátých letech byla televize » ... a dál?

Produkt Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání

Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání - parametry

Název produktu: Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zahájení televizního vysílání – 1. 5. 1953 - Zrození televizního národa - Martin Štoll. Televize se stala technickou, sociální, ale i politickou konstantou novodobé historie. Podílela se na proměně mocenských praktik, zásadním způsobem posunula hodnotový žebříček a chování různých sociálních skupin i celých národů. Historii 20. století si bez ní nelze vůbec představit. Ačkoliv se v Československu začal televizní signál šířit éterem od 1. května 1953, šlo o vyvrcholeni dlouholetých snah sahajících hluboko do první republiky.Ve třicátých letech byla televize předmětem boje odborníků i radioamatérů a stranou nezůstávaly ani politické zájmy. O perspektivách televize pro vojenské účely během druhé světové války není třeba pochybovat, což ostatně dokládá celá severo-východočeská etapa jejího vývoje. K jak zásadnímu obratu ve vnímání televize vládnoucí stranou došlo po únorovém převratu roku 1948? Co přesně se onoho památného dne, kdy bylo vysílání zahájeno, odehrálo? Co bylo v následujících měsících na programu? Jak se vyvíjela Československá televize do okamžiku, než získala právní subjektivitu a nabalila na sebe milion koncesionářů? Na to se snaží odpovědět tato kniha. Zahájení televizního vysílání – 1. 5. 1953 - Zrození televizního národa - Martin Štoll od nakladatelství Havran v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Martin Štoll: 1.5.1953 Zahájení televizního vysílání

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.