Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Haluzík: Perorální antidiabetika

Učebnice/Odborná literatura

Martin Haluzík: Perorální antidiabetika

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Perorální antidiabetika - Průvodce ošetřujícího lékaře - Martin Haluzík. Přes všechna preventivní opatření minulých desetiletí se diabetes mellitus 2. typu stal jedním ze stěžejních zdravotnických problémů současnosti. Počet nemocných trpících diabetem jen v České republice překročil 800 000, přičemž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Perorální antidiabetika
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Haluzík: Perorální antidiabetika koupíte i tady

Specifikace Martin Haluzík: Perorální antidiabetika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Přes všechna preventivní opatření minulých desetiletí se diabetes mellitus 2. typu stal jedním ze stěžejních zdravotnických problémů současnosti. Počet nemocných trpících diabetem jen v České republic ... a dál?

Produkt Martin Haluzík: Perorální antidiabetika

Martin Haluzík: Perorální antidiabetika - parametry

Název produktu: Martin Haluzík: Perorální antidiabetika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Perorální antidiabetika - Průvodce ošetřujícího lékaře - Martin Haluzík. Přes všechna preventivní opatření minulých desetiletí se diabetes mellitus 2. typu stal jedním ze stěžejních zdravotnických problémů současnosti. Počet nemocných trpících diabetem jen v České republice překročil 800 000, přičemž značná část z takto postižených trpí některou ze závažných chronických komplikací diabetu s následným podstatným zkrácením délky života a snížením jeho kvality. Kniha předního českého diabetologa a endokrinologa přehledně popisuje léčbu a sledování pacientů s DM 2. typu se specifickým zaměřením na léčbu s použitím perorálních antidiabetik. V první části knihy je vysvětlen základní algoritmus léčby diabetu 2. typu podle nejnovějších českých i mezinárodních doporučení. Další část knihy se věnuje podrobněji jednotlivým skupinám perorálních antidiabetik včetně konkrétního popisu optimální volby antidiabetik a jejich kombinací pro různé typy pacientů. V předposlední kapitole jsou shrnuty nejčastější chyby v diagnostice a léčbě diabetu. Závěrečná kapitola shrnuje perspektivy v léčbě DM 2. typu a popisuje nové skupiny perorálních antidiabetik, které mohou být v nejbližší době uvedeny do klinické praxe. Kniha je určena především diabetologům a internistům, dále pak rovněž praktickým lékařům.

Komu je kniha určena: Kniha je určena především diabetologům a internistům, dále pak rovněž praktickým lékařům. Publikace: Perorální antidiabetika - Průvodce ošetřujícího lékaře - Martin Haluzík.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.