Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury

Knihy naučná literatura

Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Poznejte krásy a zajímavosti architektury z celého světa! Tento Atlas světové architektury vám představí 1000 projektů, které najdete ve všech částech kontinentu. Poznáte, jak je architektura rozmanitá, jak se od sebe liší a naopak, co vše mají jednotlivé styly společné. Kniha nabízí velké množství fotografií, plánů a odborných popisů. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Atlas světové architekt..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury koupíte i tady

Specifikace Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 1 401 Kč

Všechna důležitá témata naší doby vnímáme dnes v evropské perspektivě. Nazrál k tomu čas také v oblasti architektury. Do knihy bylo vybráno 1000 projektů ze všech částí kontinentu, aby vytvořily reprezentativní přehled nejnovější evropské architektury. Velká rozmanitost evropské architektury je zaručena, protože každému architektovi je přiřazen jen jeden projekt a představen vysoce kvalitními fotografiemi a plány. Zvláštní důraz byl kladen na to, aby kromě známých a hodně citovaných děl bylo v publikaci zařazeno » ... a dál?

Produkt Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury

Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury - parametry

Název produktu: Markus Sebastian Braun, Chris van Uffelen: Atlas světové architektury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 401 Kč
Maximální cena: 1 999 Kč
Ušetríte až: 598 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Atlas světové architektury Všechna důležitá témata naší doby vnímáme dnes v evropské perspektivě. Nazrál k tomu čas také v oblasti architektury. Do knihy bylo vybráno 1000 projektů ze všech částí kontinentu, aby vytvořily reprezentativní přehled nejnovější evropské architektury. Velká rozmanitost evropské architektury je zaručena, protože každému architektovi je přiřazen jen jeden projekt a představen vysoce kvalitními fotografiemi a plány. Zvláštní důraz byl kladen na to, aby kromě známých a hodně citovaných děl bylo v publikaci zařazeno mnoho malých kreativních a překvapujících budov. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Architektura od Slovart naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.