Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mark Forster: Udělej to zítra

Knihy

Mark Forster: Udělej to zítra

Hodnocení: 1x
  • 4

Z obsahu O autorovi6 Poděkování 7 1 O čem je tato kniha 9 2 Zásady 19 3 Kreativita, systematičnost a účinnost 43 4 Nedostatky time managementu 53 5 Skutečná práce versus hektická aktivita 63 6 Naléhavá situace? Jaká naléhavá situace? 71 7 Uzavřené seznamy 89 8 Zásada manana 97 9 Diář s úkoly 109 10 Současná priorita ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Jaké má kniha
Udělej to zítra
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mark Forster: Udělej to zítra koupíte i tady

Specifikace Mark Forster: Udělej to zítra

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 75 Kč

Publikace: Udělej to zítra - a další tajemství time managementu - Forster Mark. Jak snadno zvládat úkoly, které neustále přibývají? Jak se soustředit pouze na jednu věc a rychle ji dotáhnout do konce? Jak omezit stres a mít dobrý pocit ze své práce? Jak opravdu dosahovat svých cílů, a ne pouze hodně pracovat? Uznávaný autor a poradce v knize odkrývá tajemství time managementu, která skutečně fungují. Díky ní objevíte řadu nových zásad a jednoduchých principů, které vám pomohou zvládnout to, co potřebujete. Autor » ... a dál?

Produkt Mark Forster: Udělej to zítra

Mark Forster: Udělej to zítra - parametry

Název produktu: Mark Forster: Udělej to zítra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 315 Kč
Ušetríte až: 240 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Z obsahu O autorovi6 Poděkování 7 1 O čem je tato kniha 9 2 Zásady 19 3 Kreativita, systematičnost a účinnost 43 4 Nedostatky time managementu 53 5 Skutečná práce versus hektická aktivita 63 6 Naléhavá situace? Jaká naléhavá situace? 71 7 Uzavřené seznamy 89 8 Zásada manana 97 9 Diář s úkoly 109 10 Současná priorita 115 11 Udělám versus měl bych udělat 127 12 Každý den svou práci dokončete 135 13 Nepolevujte, pokračujte! 143 14 Komplexní řešení projektů 155 15 Dejte si do pořádku systémy 165 Závěr 174   O autorovi Mark Forster vede vlastní firmu, která se zaměřuje na pořádání seminářů, workshopů a poskytování koučinkových služeb v oblasti time managementu a osobní výkonnosti. Své služby nabízí ředitelům velkých společností, manažerům, drobným podnikatelům i lidem z různých profesí pracujících na volné noze. Je rovněž autorem knihy Jak si splnit své sny i bestselleru Jak vše stihnout a ještě mít čas si hrát. Jak se spojit s autorem Pokud byste měli zájem o: mé koučinkové služby a konzultace (omezený počet volných míst), program mých přednášek a seminářů, bezplatný odběr mého týdenního newsletteru, najdete veškeré aktuální informace na mých internetových stránkách www.markforster.net. Případně mne můžete kontaktovat přímo na e-mailové adrese mf@markforster.net.   Anotace Jak snadno zvládat úkoly, které neustále přibývají? Jak se soustředit pouze na jednu věc a rychle ji dotáhnout do konce? Jak omezit stres a mít dobrý pocit ze své práce? Jak opravdu dosahovat svých cílů, a ne pouze hodně pracovat? Uznávaný autor a poradce v knize odkrývá tajemství time managementu, která skutečně fungují. Díky ní objevíte řadu nových zásad a jednoduchých principů, jež vám pomohou zvládnout to, co potřebujete. Nechejte si poradit, jak v pracovní době stihnout nutný objem práce a přitom nepodlehnout despotickému diktátu "naléhavých" e-mailů, telefonátů a podobných neplánovaných vyrušení. Naučte se, jak si stanovit priority, jak si organizovat práci, efektivně využívat čas a plnit cíle v rámci reálně nastavených termínů. Autor doporučuje například metodu uzavřených seznamů, sdružování stejnorodých činností, práci v kratších blocích apod. Klíčová myšlenka knihy pak vychází z jednoduché zásady, že nejdůležitější je umění stanovit si pracovní priority a n epřikládat úkolům větší důležitosti, než si zaslouží. To vám umožní si úkoly "naplánovat na zítra" a pak je skutečně splnit.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.