Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák

Knihy pro děti a mládež

Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák

Hodnocení: 1x
  • 4

Milé děti, pávě otevírate knížku, která vám - školou povinným - nabízi mnoho zajímavých nápadů a rad k prozkoušení vašich dovedností formou různych her a úkolů, a to nejen ve čtení, psaní a počítání, ale i v dalších činnostech. Jednotlivé kapitoly jsou seřazeny podle ročních dob a začínají prázdninami. V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák koupíte i tady

Specifikace Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 115 Kč

Původní česká knížka, která vaše děti krůček po krůčku připraví na školu. Získají nejen potřebné všeobecné znalosti, ale za pomoci zajímavých úkolů, básniček, pohádek či hádanek se bude rozvíjet jejich slovní zásoba, fantazie i tvořivost. Naučí se správně držet tužku a zvládnou uvolňovací cviky důležité pro přípravu ke správnému psaní. Osvojí si názvy barev, tvarů, základy slušného chování i orientaci v prostoru a získají také základní početní dovednosti. ... a dál?

Produkt Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák

Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák - parametry

Název produktu: Marie Tetourová, Edita Plicková: Ottova velká kniha Předškolák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 240 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Milé děti, pávě otevírate knížku, která vám - školou povinným - nabízi mnoho zajímavých nápadů a rad k prozkoušení vašich dovedností formou různych her a úkolů, a to nejen ve čtení, psaní a počítání, ale i v dalších činnostech. Jednotlivé kapitoly jsou seřazeny podle ročních dob a začínají prázdninami. V každém oddílu najdete písničky, říkanky, pohádky nebo oblíbený komiks, ve kterém budete jistě držet palce kouzelníkovi Nenudovi, aby vyhrál nad ošklivou Nudou. Knihu doplňuje i pracovní sešit, ve kterém naleznete potřebné nákresy a předlohy k rozličným hrám a úkolům, další obrázky a omalovánky. Původní česká kniha, 4-6 let. Původní česká knížka, která vaše děti krůček po krůčku připraví na školu. Získají nejen potřebné všeobecné znalosti, ale za pomoci zajímavých úkolů, básniček, pohádek či hádanek se bude rozvíjet jejich slovní zásoba, fantazie i tvořivost. Naučí se správně držet tužku a zvládnou uvolňovací cviky důležité pro přípravu ke správnému psaní. Osvojí si názvy barev, tvarů, základy slušného chování i orientaci v prostoru a získají také základní početní dovednosti. kniha, Ottova velká kniha Předškolák, Původní česká kniha, 4-6 let, Marie Tetourová, Ottovo nakladatelství Marie Tetourová; Edita PlickováPůvodní česká kniha, 4-6 letOttovo nakladatelstvíKniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.