Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé

Knihy

Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé

Hodnocení: 0x
  • 4

Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé - Malá Marie Chci se s vámi podělit o moje postřehy z toulek po Sušici a jejím kouzelném okolí, města, které mě přijalo před mnoha lety za svého občana. Od dětství jsem byla zvyklá brouzdat se pěšinkami porostlými mechem, prochodit nespočet cestiček. V Sušici se to hemžilo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.04505
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Toulky Šumavou - Sušick..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé koupíte i tady

Specifikace Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 215 Kč

Kniha – autor Marie Malá, 160 stran, česky, . Chci se s vámi podělit o moje postřehy z toulek po Sušici a jejím kouzelném okolí, města, které mě přijalo před mnoha lety za svého občana. Od dětství jsem byla zvyklá brouzdat se pěšinkami porostlými mechem, prochodit nespočet cestiček. V Sušici se to hemžilo davy lidí, které jsem vůbec neznala. Časem se vše srovnalo, ale přesto se mi stýskalo po mém rodném koutku Šumavy. Každou volnou chvíli jsem využívala k tomu, abych mohla dojít na nějaký kopec nad městem a » ... a dál?

Produkt Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé

Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé - parametry

Název produktu: Marie Malá: Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Toulky Šumavou - Sušicko pohledem Marie Malé - Malá Marie Chci se s vámi podělit o moje postřehy z toulek po Sušici a jejím kouzelném okolí, města, které mě přijalo před mnoha lety za svého občana. Od dětství jsem byla zvyklá brouzdat se pěšinkami porostlými mechem, prochodit nespočet cestiček. V Sušici se to hemžilo davy lidí, které jsem vůbec neznala. Časem se vše srovnalo, ale přesto se mi stýskalo po mém rodném koutku Šumavy. Každou volnou chvíli jsem využívala k tomu, abych mohla dojít na nějaký kopec nad městem a zdálky spatřila moje „rodné hnízdo“. Když se mi hodně zastesklo po šumavském domově, vyšla jsem ke Kalichu, kde se v dálce rýsovaly kopce, které jsem všechny prošla jako dítě. Časem jsem postupně procházela městem, četla každou tabulku na domech a objevovala jsem i skrytá zákoutí na řece Otavě. Většinu volného času jsem věnovala poznávání sušických uliček, zajímaly mě pamětihodnosti a začala jsem více pátrat po historii města. Zkuste i vy, milí návštěvníci, objevovat krásná místa, která popisuji, stojí za shlédnutí! Nemusíte vše zdolávat pěšky – do téměř všech popisovaných míst vedou silničky a cestičky. Hezké zážitky přeje Marie Malá z kategorie Knihy | Naučná literatura | Cestování | Česká republika | Plzeňský kraj od VÍKEND naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.