Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čtvrtý závěrečný svazek souboru učebnic občanské výchovy pro základní školy završuje původní projekt Nizozemí – Česká republika, který zpracoval tým autorů pod vedením dr. Marie Hrachovcové za přispění mnoha konzultantů na pedagogické fakultě UP v Olomouci a pedagogické fakultě UK v Praze. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

Čtvrtý závěrečný svazek souboru učebnic občanské výchovy pro základní školy završuje původní projekt Nizozemí – Česká republika, který zpracoval tým autorů pod vedením dr. Marie Hrachovcové za přispění mnoha konzultantů na pedagogické fakultě UP v Olomouci a pedagogické fakultě UK v Praze. Text učebnice je určen pro vzdělávací programy Základní, Národní a Občanskou školu a prozatímní osnovy víceletého gymnázia. Protože bylo velmi nesnadné vyhovět tak širokému spektru nejen v tematických okruzích osnov, ale i v » ... a dál?

Produkt Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ

Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Marie Hrachovcová: Občanská výchova pro 9. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čtvrtý závěrečný svazek souboru učebnic občanské výchovy pro základní školy završuje původní projekt Nizozemí – Česká republika, který zpracoval tým autorů pod vedením dr. Marie Hrachovcové za přispění mnoha konzultantů na pedagogické fakultě UP v Olomouci a pedagogické fakultě UK v Praze.

Text učebnice je určen pro vzdělávací programy Základní, Národní a Občanskou školu a prozatímní osnovy víceletého gymnázia. Protože bylo velmi nesnadné vyhovět tak širokému spektru nejen v tematických okruzích osnov, ale i v časové dotaci, jsou v metodické příručce zařazeny pokyny pro učitele. V nich zjistíte, která témata pro jednotlivé programy lze vynechat.

Pro nadanější nebo zvídavější žáky, případně studenty víceletých gymnázií, je určena širší nabídka učebního textu. Závazné učivo je graficky zvýrazněno, odlišeno tučností písma, naopak doplňující informace jsou vyznačeny zmenšeným písmem nebo jsou odděleny tím, že jsou zpracovány jako samostatné přílohy ve spirálovitých rámečcích ve formě skicáku.

Učebnice umožňuje individuální přístup k různě nadaným jedincům.

  • Obsah učebnice je včleněn do šesti kapitol:

  • Člověk a pracovní život
  • Nadnárodní společenství
  • Hospodářství a stát
  • Globální problémy lidstva
  • Stát a právo
  • Životní perspektivy

V učebnici je také dostatek informací o vzniku a vývoji Evropské unie.

Rozšiřující učivo je součástí příloh a pro snazší pochopení je zde umístěna srovnávací tabulka Rady Evropy, Evropské rady a Rady EU. Autoři doplnili i větší nabídku mezinárodních organizací formou samostatné práce se schématem systému OSN.

Rozsah: 176 stran Formát: 210x297 mm, měkká vazba

Recenze učebnice:

dostáváte do rukou poslední z řady učebnic občanské výchovy určenou žákům 9. ročníku ZŠ a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií.

Obracíme se na Vás jako na budoucí občany našeho státu a zodpovědné obyvatele planety Země. Nabízíme Vám nejen nové cenné informace, potřebné pro Váš občanský i osobní život, ale i zajímavé náměty k diskusím, návrhy projektů s aktuální tématikou, literární ukázky, hry, testy a mnoho dalších tvořivých aktivit, to vše doplněné dokumentárními fotografiemi, ukázkami z tisku a ilustracemi. Zájemci, kteří se chtějí s danou problematikou seznámit hlouběji, najdou v učebnici i náročné odborné texty.

Uvedeme Vás do oblastí pro Vás dosud méně známých – do světa práce, ekonomie, státní správy a práva. Pomůžeme Vám odhalit Vaše schopnosti i dovednosti a povedeme Vás k odpovědnému přístupu při volbě budoucího povolání. Seznámíte se s významnými mezinárodními organizacemi a pochopíte vzájemnou provázanost světa. Předkládáme Vám i paletu globálních problémů lidstva a chceme Vás vyburcovat k ochraně života na naší planetě. I když nezastíráme skutečný stav věcí, chceme Vám dodat odvahy k vykročení do života a přejeme Vám, aby se Vaše sny, plány a životní perspektivy naplnily. Abyste dokázali žít plnohodnotný, nádherný a smysluplný život, budete se muse


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.