Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí

Knihy naučná literatura

Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí

Hodnocení: 1x
  • 4

Prolínání slovanských prostředí - Marcel Černý, Kateřina Kedron, Marek Příhoda. Kniha navazuje na sérii publikačních výstupů úspěšného projektu "Konference mladých slavistů", řešeného na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 31 dílčích studií tohoto svazku je rozděleno do pěti tematických kapitol ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí koupíte i tady

Specifikace Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Kniha navazuje na sérii publikačních výstupů úspěšného projektu "Konference mladých slavistů", řešeného na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 31 dílčích studií tohoto svazku je rozděleno do pěti tematických kapitol (Národně emancipační a státoprávní ideje u slovanských etnik, Náboženská mozaika slovanského areálu, Slovanské literatury ve vzájemných reflexích a konfrontacích, Proces osvojování slovanských jazyků, Vzájemné vlivy slovanských jazyků ze synchronního a diachronního pohledu). » ... a dál?

Produkt Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí

Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí - parametry

Název produktu: Marek Příhoda, Kateřina Kedron, Marcel Černý: Prolínání slovanských prostředí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prolínání slovanských prostředí - Marcel Černý, Kateřina Kedron, Marek Příhoda. Kniha navazuje na sérii publikačních výstupů úspěšného projektu "Konference mladých slavistů", řešeného na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 31 dílčích studií tohoto svazku je rozděleno do pěti tematických kapitol (Národně emancipační a státoprávní ideje u slovanských etnik, Náboženská mozaika slovanského areálu, Slovanské literatury ve vzájemných reflexích a konfrontacích, Proces osvojování slovanských jazyků, Vzájemné vlivy slovanských jazyků ze synchronního a diachronního pohledu). Zástupci mladé badatelské generace z dvanácti zemí (Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Česká republika, Estonsko, Chorvatsko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Německo, Polsko, Slovensko, Ukrajina) zde v různých sférách (jazyk, literatura, národní vědomí, náboženství) kriticky zkoumají vzájemné vztahy a vlivy mezi slovanskými i neslovanskými prostředími areálu jihovýchodní, střední a východní Evropy. Prolínání slovanských prostředí - Marcel Černý, Kateřina Kedron, Marek Příhoda od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.