Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Jídelní příbory » Srovnání cen MAM Lžičky Feeding spoons

Jídelní příbory

MAM Lžičky Feeding spoons

Hodnocení: 1x
  • 4

Dvoufázová lžička s ochranným krytem podporuje vývoj dítěte a napomáhá tréninku hrubé a jemné motoriky. Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: 1. fáze - dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; 2. fáze – krátká široká lžička navržena pro malé dětské ruce – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.63056
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MAM Lžičky Feeding spoons koupíte i tady

Specifikace MAM Lžičky Feeding spoons

Kategorie Jídelní příbory
Výrobce Mam
Nejnižší cena 115 Kč

Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: 1. fáze - dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; 2. fáze – krátká široká lžička navržena pro malé dětské ruce – ideální pro samostatné držení. Špičky lžiček jsou citlivé na teplo: Mění barvu, když je pokrm příliš horký. Ochranný kryt je kompaktní a díky dvěma přihrádkám udržuje hygienicky oddělenou čistou a použitou lžičku. Varianty: holka, kluk, neutrální ... a dál?

Produkt MAM Lžičky Feeding spoons

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


MAM Lžičky Feeding spoons - parametry

Název produktu: MAM Lžičky Feeding spoons
Výrobce: Mam
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dvoufázová lžička s ochranným krytem podporuje vývoj dítěte a napomáhá tréninku hrubé a jemné motoriky. Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: 1. fáze - dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; 2. fáze – krátká široká lžička navržena pro malé dětské ruce – ideální pro samostatné držení. Špičky lžiček jsou citlivé na teplo: Mění barvu, když je pokrm příliš horký. Ochranný kryt je kompaktní a díky dvěma přihrádkám udržuje hygienicky oddělenou čistou a použitou lžičku.

Funkční tvar: Měkká lžička: příjemná v ústech; dvě rozdílné velikosti - vždy perfektní pro rostoucí chuť dítěte.

Inovace: 2 fáze k samostatnému jedení lžičkou:

1. fáze: dlouhá lžička: snadno dosáhne na dno hlubších skleniček; dovolí Vám držet lžičku společně.

2. fáze: krátká, široká lžička: navrženo pro malé dětské ruce - ideální pro samostatné držení.

Snadné používání: Protiskluzové zóny: bezpečné a jednoduché držení pro děti a rodiče. Držení a užívání lžičky napomáhá tréninku hrubé a jemné motoriky. Samostatné přenášení jídla k ústům zvyšuje dětskou koordinaci oko - ruka. Inovace: Kompaktní a šetrný k místu. Dvě přihrádky udrží hygienicky oddělenou čistou a použitou lžičku.

Barevnou variantu pro dívku či chlapce napište prosím do poznámky.

Mam Feeding Spoons & Cover lžičky různé barvy 6+ měsíců 1 kus Obrázky i barvy jsou pouze ilustrativní a na samotných produktech semohou lišit. Dodavatel design produktů stále obměňuje, a proto vám budevybrán náhodně. Děkujeme za pochopení. Dětské lžičky s dlouhou rukojetí usnadní krmení. Díky speciálnímutvaru se pohodlně drží. Malý tvar lžičky je vhodný pro malá ústaVašeho dítěte. Vhodné pro děti od 6. měsíce. 1. Špicky citlivé na teplo Mení barvu, když je pokrm príliš horký / jemné a šetrné k patrua dásním 2. INOVACE 2 fáze k samostatnému jedení lžičkou: 1. fáze: dlouhá lžička: snadno dosáhne do hlubších skleniček;dovolí Vám držet lžičku společně. 2. fáze: krátká, široká lžička: navržena pro malé dětskéruce – ideální pro samostatné držení. 3. SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ Protiskluzné zóny: bezpečné a jednoduché držení pro děti arodiče. 4. INOVACE Kompaktní a šetrný k místu! Dvě přihrádky udrží hygienickyoddělenou čistou a použitou lžičku. VĚDECKY PROKÁZÁNO Týmová práce pro maximální bezpečnost MAM inovace je připravenapro děti pouze po schválení lékařskými odborníky. Varianta kluk = barevná varianta většinou v barvězelené, modré. Varianta holka = barevná varianta většinou v barvěrůžová, fialová. Koncepce 2 kroků:1.Krmení a společné uchování2.Učí děti jíst samostatně Neklouzavé zóny – bezpečné a příjemné uchopení

Skladné ochranné pouzdro uchovává čisté a použité lžičky hygienicky oddělené Dvoufázová lžička s ochranným krytem podporuje vývoj dítěte a napomáhá tréninku hrubé a jemné motoriky.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.