Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Maite Carranza: Jedovatá slova

Knihy pro děti a mládež

Maite Carranza: Jedovatá slova

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejúspěšnější španělská YA všech dob!Co se stalo patnáctileté Bárbaře Molinové? Nikdy se nenašlo její tělo, policie nezavřela žádného podezřelého a žádná stopa ve vyšetřování nikam nevedla. Ale stačí jeden telefonát a mnoha lidem se obrátí život naruby: komisaři Lozanovi, jenž odchází do důchodu, matce, která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jedovatá slova
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Maite Carranza: Jedovatá slova koupíte i tady

Specifikace Maite Carranza: Jedovatá slova

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 59 Kč

Nikdy se nenašlo její tělo, policie nezavřela jediného podezřelého a žádná stopa ve vyšetřování nikam nevedla. Ale stačí jeden telefonát a mnoha lidem se obrátí život naruby: komisaři Lozanovi, jenž odchází do důchodu, matce, která ztratila veškerou naději, že najde svou ztracenou dceru, dívce, která kdysi dávno zradila svou nejlepší kamarádku, jíž se už nestihla omluvit… protože Bárbara jednoho dne zmizela a nikdo doteď nezjistil kam a proč. ... a dál?

Produkt Maite Carranza: Jedovatá slova

Maite Carranza: Jedovatá slova - parametry

Název produktu: Maite Carranza: Jedovatá slova
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 225 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejúspěšnější španělská YA všech dob!Co se stalo patnáctileté Bárbaře Molinové? Nikdy se nenašlo její tělo, policie nezavřela žádného podezřelého a žádná stopa ve vyšetřování nikam nevedla. Ale stačí jeden telefonát a mnoha lidem se obrátí život naruby: komisaři Lozanovi, jenž odchází do důchodu, matce, která ztratila veškerou naději, že najde svou ztracenou dceru, dívce, která kdysi dávno zradila svou nejlepší kamarádku, jíž se už nestihla omluvit… protože Bárbara jednoho dne zmizela a nikdo doteď nezjistil kam a proč. Jedovatá slova jsou kronikou jednoho bouřlivého dne, v němž se ukáže, že Bárbara, kterou všichni považují za mrtvou, žije. A znovu začíná detektivní pátrání po únosci, rozplétá se 4 roky staré tajemství… tajemství, které je temnější, než si všichni mysleli. Protože pravdu bychom měli hledat na místě, kde by nás to nikdy nenapadlo. A někdy stačí do tmy okolo ní pustit jen trochu světla, aby se světu ukázala. Jedovatá slova - Maite Carranzová od authora Maite Carranzová a

nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.