MagPad Magnetická kreslící tabulka MAGPAD Big 714 kuliček - Červená
MagPad Magnetická kreslící tabulka MAGPAD Big 714 kuliček - Červená

TOP 1 MagPad Magnetická kreslící tabulka MAGPAD Big 714 kuliček - Červená

80%
od 689 Kč
Tabule Vzdělávací pomůcka pro kluky i holky, vhodná na nácvik správného úchopu, vhodná od 3 let. Máte doma předškoláka či dítě, které rádo kreslí tvary, písmena či obrázky? Potřebujete, aby si vaše dítě nacvičilo u jednotlivých písmen, číslic či geometrických obrazců požadovaný tah? Magnetická tabulka Magpad - BIG 714 kuliček je skvělou pomůckou, která bude u vašich dětí rozvíjet nejen kreativní myšlení, ale zároveň se s ní budou učit mnoha…
Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
689 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MagPad Magnetická kreslící tabulka MAGPAD Big 714 kuliček - Červená
Výrobce: MagPad
Minimální cena: 689 Kč
Maximální cena: 879 Kč
Ušetříte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Tabule Vzdělávací pomůcka pro kluky i holky, vhodná na nácvik správného úchopu, vhodná od 3 let. Máte doma předškoláka či dítě, které rádo kreslí tvary, písmena či obrázky? Potřebujete, aby si vaše dítě nacvičilo u jednotlivých písmen, číslic či geometrických obrazců požadovaný tah? Magnetická tabulka Magpad - BIG 714 kuliček je skvělou pomůckou, která bude u vašich dětí rozvíjet nejen kreativní myšlení, ale zároveň se s ní budou učit mnoha věcem. Nové dovednosti budou holky i kluci získávat hravou formou bez potřeby tužky a papíru, které zde nahradí magnetická tabulka a pero. Díky působení magnetické síly mezi magnety dítě bude slyšet a cítit, jak jednotlivé kuličky vyskakují směrem k tužce, přičemž se bude učit správnému úchopu a bude se tvořit požadovaný tah. Přetřením plochy dlaně nebo pera magnetky spadnou a dítko může vesele tvořit znovu. Magnetická tabulka Magpad se tak stane skvělým pomocníkem pro rozvoj jemné motoriky každého dítě. Učení se pro něj bude zábavou a zábava učením.  Magnetická tabulka Magpad je skvělým pomocníkem při kreslení, které nemá hranice! Použitím představivosti může dítě kreslit tvary, písmena a obrázky. Magnetickou tabulku stačí použít místo papíru a pero místo obyčejné tužky, kreslení je tak mnohem zábavnější! Díky působicí síle mezi magnety dítě cítí a slyší, jak vyskakují magnetické kuličky směrem k tužce, a tím se vytváří požadovaný tah. Tabulka je tak nejen vynikající výukovou pomůckou, ale také zabavou pro děti! Magnety spadnou přetřením tabulky dlaní nebo plochou tužky a dítě může začít znovu! Obsah balení: tabulka s perem, 10 ks papírových kartiček s předlohami. Rozměr tabulka: 315 x 255 x15 mm Počet kuliček: 714 ks Dostupné barvy: modrá, červená, černá Váha produktu: 850 g Celý obal je vyroben za 100 % recyklovaného materiálu. Určeno pro děti od 3 let. Všechny výrobky jsou bezpečné a testovány nezávislou laboratoří. Každý produkt vyhovuje celosvětovým ASTM normám, EN- evropským standardům o bezpečnosti hraček.

Magpad Magnetická kreslící tabule červená

Červená tabulka s novou technologií je určená pro děti od 3 let. Dotekem pera na černé čisté ploše se aktivuje skrytá mřížka pod povrchem plochy, která obsahuje 713 přesných kulatých otvorů. V těchto otvorech se skrze magnetismus mezi mřížkou a perem objevují jednotlivé kuličky, body kreslených čar a objektů.

Pero je magnetickým stylusem pro magnetickou podkladní plochu. Tato kresba je bezpečná, jednoduchá, děti se u ní neušpiní. Kuličky z tabulky nejou vyndat.

Přednosti:

  • rozvíjí fantazii, jemnou motoriku
  • rozšiřuje grafické dovednosti

Obsah balení:

  • tabulka, pero
  • 10 ks papírových kartiček s předlohami

Kupte dětem magnetickou kreslící tabulku!

Vhodné pro děti od 3 let
Rozměr tabulky: 31,5 x 25,5 x 1,5 cm

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.