MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Vitamíny a přírodní přípravky » Vitamíny » Srovnání cen Magne B6 50 tablet

Vitamíny

Magne B6 50 tablet

Hodnocení: 80x
  • 3.8375
EAN: 8595116520907

Rádi byste udělali něco nejen pro své tělo, ale i pro vaši psychiku? Víte o tom, že nedostatek hořčíku má negativní vliv na váš psychický stav? S přírodním přípravkem Magne B6 50 tablet tomu zabráníte! Tablety zamezí nervové dráždivosti, únavě, ale i ospalosti. Dopřejte svému tělu jen to nejlepší a pořiďte si přípravek Magne B6 ještě dnes! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5599
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Magne B6 50 tablet

Specifikace Magne B6 50 tablet

Kategorie Vitamíny
Výrobce SANOFI
Nejnižší cena 115 Kč

Pomocí Magne B6 dodáte vašemu tělu hořčík a vitamín B6, který má vliv na váš psychický stav, únavu a ospalost. za skvělou cenu. ... a dál?

Produkt Magne B6 50 tablet

Magne B6 50 tablet - parametry

Název produktu: Magne B6 50 tablet
Výrobce: SANOFI
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.84 bodů z 5
Počet hodnocení: 80 x
Hodnocení:
  • 3.8375
Podrobný popis:

Potahované tablety Magne B6 nabízí ideální obsah hořčíku spolu s vitamínem B6. Obě tyto látky jsou pro organizmus nezbytné a dokáží opravdu pomoci při poruchách spánku, úzkosti nebo nervozitě.

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - VP Informace pro použití, čtěte pozorně! MAGNE B6 Obalené tablety Držitel rozhodnutí o registraci sanofi-aventis, s.r.o., Praha, Česká republika Výrobce Sanofi Winthrop Industrie, Ambares, Francie Složení Léčivá látka: magnesii lactas dihydricus 470 mg (odpovídá 48 mg Mg2+), pyridoxini hydrochloridum (vitamin B6) 5 mg v 1 obalené tabletě. Pomocné látky: sacharóza, kaolin, arabská klovatina, karbomer 934, mastek, magnesium-stearát, karnaubský vosk, oxid titaničitý. Indikační skupina Minerál, vitamin. Charakteristika Přípravek obsahuje hořčík v kombinaci s vitaminem B6. Jde o látky nepostradatelné pro lidský organismus. Hořčík se v lidském těle nachází především uvnitř buňky, zpomaluje nervosvalový převod a snižuje nervovou dráždivost. Nedostatek hořčíku má vliv i na psychický stav: působí zvýšenou citlivost a podrážděnost nebo naopak únavu a ospalost. Vitamin B6 se účastní mnoha procesů látkové přeměny, mj. příznivě ovlivňuje vstup a setrvání hořčíku v buňce. Indikace Tento léčivý přípravek obsahuje hořčík. Kombinace níže uvedených příznaků může signalizovat nedostatek hořčíku: nervozita, podrážděnost, mírná úzkost, přechodná vyčerpanost, lehčí poruchy spánku; známky úzkosti jako např. křeče trávicího traktu nebo bušení srdce (bez srdečních poruch); svalové křeče, mravenčení. Doplňování hořčíku může tyto příznaky zlepšovat. Nedojde-li ke zlepšení po jednom měsíci, není prospěšné v léčbě pokračovat. Přípravek se užívá při nedostatku hořčíku v organismu, ať už se tento nedostatek vyskytuje samostatně nebo ve spojení s nedostatkem dalších látek. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství, děti od hmotnosti 20 kg a těhotné ženy jen na doporučení lékaře a v jím předepsaných dávkách. Kontraindikace Přípravek se nesmí užívat při přecitlivělosti na léčivou látku nebo na ostatní látky v něm obsažené, a dále při těžké ledvinové nedostatečnosti. Při jakýchkoli poruchách funkce ledvin (mohou se projevit častějším močením, otoky dolních končetin) lze přípravek užívat pouze na doporučení lékaře a v jím předepsaných dávkách. Přípravek nemohou užívat pacienti trpící Parkinsonovou chorobou nebo parkinsonismem, kteří jsou léčeni levodopou. Pokud by se u Vás tyto stavy vyskytly až během užívání přípravku, poraďte se s lékařem. Dávkování Dávkování je individuální, pokud lékař neurčí jinak, při nedostatku hořčíku užívají dospělí obvykle 6 tablet denně. Od 6 let věku (20 kg hmotnosti) mohou užívat tablety i děti, a to 4-6 tablet denně. Těhotné ženy by neměly překročit denní dávku 2 tablety. Denní dávku je vhodné rozdělit do 2 až 3 dílčích dávek a ty užívat nejlépe ráno, v poledne a večer, pokud možno během jídla. Tablety se polykají vcelku a zapíjejí velkou sklenicí vody. Vynecháte-li náhodou některou dávku, můžete ji užít kdykoli později. Nežádoucí účinky Přípravek je obvykle dobře snášen, ale během jeho užívání se může vyskytnout kožní vyrážka, výjimečně průjem nebo bolesti břicha. Pokud se u Vás vyskytnou tyto nežádoucí účinky nebo jiné neobvyk


Přidat recenzi pro Magne B6 50 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější vitamíny a přírodní přípravky:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.