Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen MAC TOYS Pravda nebo lež

Společenské hry

MAC TOYS Pravda nebo lež

Hodnocení: 1x
 • 4

Pravda nebo Lež? To je nová společenská hra, která spolehlivě zabaví celou rodinu nebo partu přátel. Hra nabízí 1000 šílených tvrzení a vy je musíte potvrdit nebo vyvrátit. A hlavně musíte být první, kdo zmáčkne tlačítko. Délka 1 hry je cca 30 minut. V každém kole najdete různá překvapení a o zajímavost každé hry nebude nouze! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MAC TOYS Pravda nebo lež koupíte i tady

MAC TOYS Pravda nebo lež v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 1 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti MAC TOYS Pravda nebo lež

 • Skvěle propracované do detailů

 • Hlas nejde ztlumit
 • Některé otázky mi přijdou těžké a některé i rozporuplné

Čerstvá hodnocení MAC TOYS Pravda nebo lež

 • 5

Aleš, 2. února 2017

 • Naučná hra
 • Skvěle propracované do detailů

 • Hlas nejde ztlumit
 • Některé otázky mi přijdou těžké a některé i rozporuplné

Geniální nápad + perfektní zpracování včetně dotažených detailů = skvělá hra. Jsme z ní všichni nadšení a určitě doporučuji. Viděl jsem už mnohem horší hry i za několikanásobně víc peněz.


Specifikace MAC TOYS Pravda nebo lež

Kategorie Společenské hry
Výrobce Mac Toys
Nejnižší cena 598 Kč

Stolní hra Pravda nebo lež?   Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle zmáčknout tlačítko příslušné barvy, čímž se přihlásí k odpovědi. Poté musí krátce odpovědět: ANO nebo NE. Pokud je otázka zodpovězena správně, dostává hráč jeden bod, pokud je odpověď špatná, odečítají se body dva. Cílem je získat co » ... a dál?

Produkt MAC TOYS Pravda nebo lež

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


MAC TOYS Pravda nebo lež - parametry

Název produktu: MAC TOYS Pravda nebo lež
Výrobce: Mac Toys
Minimální cena: 598 Kč
Maximální cena: 942 Kč
Ušetríte až: 344 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle zmáčknout tlačítko příslušné barvy, čímž se přihlásí k odpovědi. Poté musí krátce odpovědět: ANO nebo NE. Pokud je otázka zodpovězena správně, dostává hráč jeden bod, pokud je odpověď špatná, odečítají se body dva. Cílem je získat co největší počet bodů. Hra je rozdělena do tří kol a každé má svoje pravidla a spoustu překvapení. Hra je určena pro dva až pět hráčů. Hra obsahuje 3x AA baterie. Je vyrobena z plastu. Balena v krabici o rozměrech 27 x 27 x 6,5 cm. Je vhodná pro děti od 9 let. Společenská hra Pravda nebo lež Vhodná pro děti od 9 let Rychlá, zábavná a naučná Určena pro 2 – 5 hráčů Obvyklá délka hry je 15 - 30 minut Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle zmáčknout tlačítko příslušné barvy, čímž se přihlásí k odpovědi. Poté musí krátce odpovědět: ANO nebo NE. Pokud je otázka zodpovězena správně, dostává hráč jeden bod, pokud je odpověď špatná, odečítají se body dva. Cílem je získat co největší počet bodů. Hra je rozdělena do tří kol a každé má svoje pravidla a spoustu překvapení. Hra je určena pro dva až pět hráčů. Hra obsahuje 3x AA baterie. Je vyrobena z plastu. Balena v krabici o rozměrech 27 x 27 x 6,5 cm. Je vhodná pro děti od 9 let. Společenská hra Pravda nebo lež Vhodná pro děti od 9 let Rychlá, zábavná a naučná Určena pro 2 – 5 hráčů Obvyklá délka hry je 15 - 30 minut Hra je rozdělena do 3 kol 1000 nahraných tvrzení Vyrobeno z plastu Baterie 3x AA jsou součástí Baleno v krabici o rozměru 27 x 27 x 6,5 cm Zjisti jak funguje zajímavá rodinná hra Pravda nebo lež.

Elektronická společenská hry pro 2 - 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení (1000 nahraných tvrzeních), které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Rychlá, zábavná a svižná hra pro celou rodinu. Vhodné pro děti od 9 let, funkce Try me. Elektronická společenská hry pro 2 - 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení (1000 nahraných tvrzeních), které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Rychlá, zábavná a svižná hra pro celou rodinu. Vhodné pro děti od 9 let, funkce Try me.

Mac Toys Pravda nebo lež

Zábavná elektronická hra je určena pro děti od devíti let, ale i pro dospěláky. Dva až pět hráčů by mělo odpovídat na otázky, které klade moderátor, a to rychle a jednoduše: Ano nebo Ne. Kdo zmáčkne první tlačítko, odpovídá. Při správné odpovědi získává jeden bod, při špatné odpočítávají se hned dva body. Cílem je získat co nejvíce bodů.

Zahrajte si s Vaěimi dětmi tuto svižnou hru!

Vho


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.