MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen MAC TOYS Pravda nebo lež

Ostatní z kategorie společenské hry

MAC TOYS Pravda nebo lež

Hodnocení: 27x
 • 3.07407
EAN: 8590439115724

Pravda nebo Lež? To je nová společenská hra, která spolehlivě zabaví celou rodinu nebo partu přátel. Hra nabízí 1000 šílených tvrzení a vy je musíte potvrdit nebo vyvrátit. A hlavně musíte být první, kdo zmáčkne tlačítko. Délka 1 hry je cca 30 minut. V každém kole najdete různá překvapení a o zajímavost každé hry nebude nouze! více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme MAC TOYS Pravda nebo lež

Nejlevnější nabídky

MAC TOYS Pravda nebo lež v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.07407

Na základě 27 hodnocení

62 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti MAC TOYS Pravda nebo lež

 • Skvěle propracované do detailů

 • Hlas nejde ztlumit
 • Některé otázky mi přijdou těžké a některé i rozporuplné

Čerstvá hodnocení MAC TOYS Pravda nebo lež

 • 5

Aleš, 2. února 2017

 • Naučná hra
 • Skvěle propracované do detailů

 • Hlas nejde ztlumit
 • Některé otázky mi přijdou těžké a některé i rozporuplné

Geniální nápad + perfektní zpracování včetně dotažených detailů = skvělá hra. Jsme z ní všichni nadšení a určitě doporučuji. Viděl jsem už mnohem horší hry i za několikanásobně víc peněz.


Specifikace MAC TOYS Pravda nebo lež

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce Mac Toys
Nejnižší cena 720 Kč
Počet hráčů 2 - 5
Věk od 8 - 11 let

Elektronická společenská hra pro 2 - 5 hráčů.

Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení (1000 nahraných tvrzeních), které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš.

Rychlá, zábavná a svižná hra pro celou rodinu. Vhodné pro děti od 9 let, funkce Try me.

... a dál?

Produkt MAC TOYS Pravda nebo lež

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouMAC TOYS Pravda nebo lež - parametry

Název produktu: MAC TOYS Pravda nebo lež
Výrobce: Mac Toys
Minimální cena: 720 Kč
Maximální cena: 859 Kč
Ušetríte až: 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.07 bodů z 5
Počet hodnocení: 27 x
Hodnocení:
 • 3.07407
Počet hráčů 2 - 5
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle zmáčknout tlačítko příslušné barvy, čímž se přihlásí k odpovědi. Poté musí krátce odpovědět: ANO nebo NE. Pokud je otázka zodpovězena správně, dostává hráč jeden bod, pokud je odpověď špatná, odečítají se body dva. Cílem je získat co největší počet bodů. Hra je rozdělena do tří kol a každé má svoje pravidla a spoustu překvapení. Hra je určena pro dva až pět hráčů. Hra obsahuje 3x AA baterie. Je vyrobena z plastu. Balena v krabici o rozměrech 27 x 27 x 6,5 cm. Je vhodná pro děti od 9 let. Společenská hra Pravda nebo lež Vhodná pro děti od 9 let Rychlá, zábavná a naučná Určena pro 2 – 5 hráčů Obvyklá délka hry je 15 - 30 minut Rychlá, zábavná a naučná hra pro každou příležitost. Zahrej si s rodinou nebo kamarády a užijte si spoustu zábavy. Každý hráč si nejprve určí barvu, pod kterou bude hrát. Moderátor klade otázky z 1000 nahraných tvrzení. Úkolem každého hráče je rychle zmáčknout tlačítko příslušné barvy, čímž se přihlásí k odpovědi. Poté musí krátce odpovědět: ANO nebo NE. Pokud je otázka zodpovězena správně, dostává hráč jeden bod, pokud je odpověď špatná, odečítají se body dva. Cílem je získat co největší počet bodů. Hra je rozdělena do tří kol a každé má svoje pravidla a spoustu překvapení. Hra je určena pro dva až pět hráčů. Hra obsahuje 3x AA baterie. Je vyrobena z plastu. Balena v krabici o rozměrech 27 x 27 x 6,5 cm. Je vhodná pro děti od 9 let. Společenská hra Pravda nebo lež Vhodná pro děti od 9 let Rychlá, zábavná a naučná Určena pro 2 – 5 hráčů Obvyklá délka hry je 15 - 30 minut Hra je rozdělena do 3 kol 1000 nahraných tvrzení Vyrobeno z plastu Baterie 3x AA jsou součástí Baleno v krabici o rozměru 27 x 27 x 6,5 cm Zjisti jak funguje zajímavá rodinná hra Pravda nebo lež.

Elektronická společenská hry pro 2 - 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení (1000 nahraných tvrzeních), které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Rychlá, zábavná a svižná hra pro celou rodinu. Vhodné pro děti od 9 let, funkce Try me. Elektronická společenská hry pro 2 - 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení (1000 nahraných tvrzeních), které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Rychlá, zábavná a svižná hra pro celou rodinu. Vhodné pro děti od 9 let, funkce Try me.

Mac Toys Pravda nebo lež

Zábavná elektronická hra je určena pro děti od devíti let, ale i pro dospěláky. Dva až pět hráčů by mělo odpovídat na otázky, které klade moderátor, a to rychle a jednoduše: Ano nebo Ne. Kdo zmáčkne první tlačítko, odpovídá. Při správné odpovědi získává jeden bod, při špatné odpočítávají se hned dva body. Cílem je získat co nejvíce bodů.

Zahrajte si s Vaěimi dětmi tuto svižnou hru!

Vho


Recenze MAC TOYS Pravda nebo lež

Přidáno: 9. října 2017

Aleš, 2. února 2017


PRO:   Naučná hra
  Skvěle propracované do detailů
PROTI:   Hlas nejde ztlumit
  Některé otázky mi přijdou těžké a některé i rozporuplné

Geniální nápad + perfektní zpracování včetně dotažených detailů = skvělá hra. Jsme z ní všichni nadšení a určitě doporučuji. Viděl jsem už mnohem horší hry i za několikanásobně víc peněz.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro MAC TOYS Pravda nebo lež

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

MAC TOYS Šílený profesor

MAC TOYS Šílený profesor

Šílený profesor je hra, která podporuje slovní zásobu dětí i dospělých. Hra nabízí až 500 témat pro nekonečnou zábavu. Ale není vše tak jednoduché. Šílený profesor je nepředvídatelný a v průběhu hry dokáže změnit pravidla. Hráči musí být pozorní a na dané »

od 529 Kč

v 7 obchodech

Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

Mindok: SMART - Tučňáci na ledu

 • 3.13333

Hračky | Hlavolamy

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni »

od 439 Kč

v 8 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.