Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Mac Toys Magic Jinn

Ostatní hračky

Mac Toys Magic Jinn

Hodnocení: 8x
 • 3.875

Interaktivní hračka Magic Jinn je kouzelné zvířátko rozvíjející dětské myšlení a vyjadřovací schopnosti. Česky mluvící Jinn dítěti klade otázky a z odpovědí se snaží uhodnout, jaké zvíře si dítě myslí. Je to veliká legrace a úspěšnost magického Jinna je neuvěřitelná. Jste připraveni? "Mysli si jakékoli zvíře." Řekne Jinn a jakmile je dítě připravené, hra může začít. Roztomilá hračka se mu snadno stane kamarádem i při jiných hrách. Jinn rozvíjí fantazii, komunikační dovednosti i slovní zásobu. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Mac Toys Magic Jinn v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
 • 3.875

Na základě 8 hodnocení

78% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Mac Toys Magic Jinn

 • zábavná hračka pro děti i dospělé
 • pomáhá dětem rozvíjet se
 • Skvělý nápad

 • Moc nefunguje
 • vzhled hračky

Čerstvá hodnocení Mac Toys Magic Jinn

 • 2

Světlana, 19. ledna 2017

 • Skvělý nápad

 • Moc nefunguje

Je to skvělý nápad, bohužel není dotažený do konce. I přes snahu pořádně vyslovovat a Jinn nerozumí odpovědi a málokdy zvíře uhodne. Osobně jsem dost zklamaná.


 • 5

Karolína, 20. prosince 2016

 • zábavná hračka pro děti i dospělé
 • pomáhá dětem rozvíjet se

 • vzhled hračky

Skvělá interaktivní hračka, která nutí děti přemýšlet a pomáhá rozvíjet se. Je to výborná hračka pro malé i velké.


Specifikace Mac Toys Magic Jinn

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce Mac Toys
Nejnižší cena 615 Kč

Skvělá interaktivní hračka Magic Jinn pro malé myslitele. Podaří se dětem myslet na zvíře, které Jinn neuhádne? Na začátku hry si dítě pomyslí na jakékli zvíře. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano ne nebo nevím, dopátrá až ke zvířeti, na které si myslelo. Skvělá interaktivní hračka Magic Jinn pro malé myslitele. Podaří se dětem myslet na zvíře, které Jinn neuhádne? Na začátku hry si dítě pomyslí na jakékli zvíře. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano ne nebo nevím, dopátrá až ke » ... a dál?

Produkt Mac Toys Magic Jinn

Mac Toys Magic Jinn - parametry

Název produktu: Mac Toys Magic Jinn
Výrobce: Mac Toys
Minimální cena: 615 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
 • 3.875
Podrobný popis:

Magický Jinn od MAC Toys nyní v novém designu! Skvělá interaktivní hračka. Mysli si jakékoliv zvíře, odpovídej na otázky a kouzelný Jinn uhádne, co si myslíš!Hádání zvířátek, je revoluční skvělá interaktivní hračka, která s Vámi bude mluvit v českém jazyce. Magický Jinn vám řekně: Mysli si jakékoliv zvíře, jakmile mu potvrdíte, že si zvíře myslíte, odpovídáte na jeho otázky. Kouzelný Jinn uhádne, jaké zvíře si myslíš! Magic Jinn je zábavná hračka, vhodná nejen pro děti od 4 let, ale i pro všechny dospělé. Kouzelný Jinn umí rozpoznat 800 různých zvířat. Překvapí i Vás? Uhodne...? Výška hračky: 14,5 cm Barevné varianty: oranžová Baterie: 3x AAA 1,5V (jsou součástí)  

Skvělá interaktivní hračka Magic Jinn pro malé myslitele. Podaří se dětem myslet na zvíře, které Jinn neuhádne? Na začátku hry si dítě pomyslí na jakékli zvíře. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano ne nebo nevím, dopátrá až ke zvířeti, na které si myslelo. Skvělá interaktivní hračka Magic Jinn pro malé myslitele. Podaří se dětem myslet na zvíře, které Jinn neuhádne? Na začátku hry si dítě pomyslí na jakékli zvíře. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano ne nebo nevím, dopátrá až ke zvířeti, na které si myslelo.

Sami budete překvapeni, jak je Jinn chytrý a na kolik zvířat přijde. Vhodné pro děti od 4 let. Rozměry: 23×16,5×10 cm. Baterie: 3× 1,5 VLR03 (AAA). Kvalitní plastové zpracování.

Videoukázku naůleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=lBK0-gZsZkE

Interaktivní hračka doporučený věk od 4 let. Magický Jinn představuje skvělého interaktivního společníka pro děti již od 4 let. Toto kouzelné stvoření dokáže spolehlivě uhádnout zvířátko, které si myslíte. Nejprve vám česky řekne „Mysli si jakékoliv zvíře“ a jakmile mu potvrdíte, že jste připraveni, hra začíná. Magic Jinn vám klade otázky a vy na ně odpovídáte, dokud zvířátko neuhádne. Hračka nenásilnou a zábavnou formou seznamuje děti se světem zvířat a přinese jim zábavu na dlouhé hodiny.Parametry a specifikace: Materiál:plast Napájení:3x AAA baterieDoporučený věk:4+ Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Mac Toys Magic Jinn

Magic Jinn umí poznat o jakém zvířeti mluvíš. Stačí ho aktivovat stisknutím nosu a odpovídat mu ano/ne na všechny jeho otázky. Může s ním hrát jeden chlapec nebo jedna holčička, ale zaručeně pobaví celé okolí.

Přednosti:

interaktivní hračka mluví v českém jazyce poslušně poslouchá dětský hlas snaží se poznat zvířata z celého světa

Překvapte Vaše dítko mluvící hračkou!

Vhodné pro děti od 4 let

Materiál: plast

Výška: 10 cm

Barva: oranžová

Baterie: 3x AAA (balení obsahuje zkušební baterie)


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.