Mac Toys Magic Jinn
Mac Toys Magic Jinn

Mac Toys Magic Jinn

70%
Magický Jinn od MAC Toys nyní v novém designu! Skvělá interaktivní hračka. Mysli si jakékoliv zvíře, odpovídej na otázky a kouzelný Jinn uhádne, co si myslíš!Hádání zvířátek, je revoluční skvělá interaktivní hračka, která s Vámi bude mluvit v českém jazyce. Magický Jinn vám řekně: Mysli si jakékoliv zvíře, jakmile mu potvrdíte, že si zvíře myslíte, odpovídáte na jeho otázky. Kouzelný Jinn uhádne, jaké zvíře si myslíš! Magic Jinn je zábavná…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mac Toys Magic Jinn
Výrobce: Mac Toys
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,50 bodů z 5
Hodnocení:
3.5

Popis produktu

Magický Jinn od MAC Toys nyní v novém designu! Skvělá interaktivní hračka. Mysli si jakékoliv zvíře, odpovídej na otázky a kouzelný Jinn uhádne, co si myslíš!Hádání zvířátek, je revoluční skvělá interaktivní hračka, která s Vámi bude mluvit v českém jazyce. Magický Jinn vám řekně: Mysli si jakékoliv zvíře, jakmile mu potvrdíte, že si zvíře myslíte, odpovídáte na jeho otázky. Kouzelný Jinn uhádne, jaké zvíře si myslíš! Magic Jinn je zábavná hračka, vhodná nejen pro děti od 4 let, ale i pro všechny dospělé. Kouzelný Jinn umí rozpoznat 800 různých zvířat. Překvapí i Vás? Uhodne...?

  • Výška hračky: 14,5 cm
  • Barevné varianty: oranžová
  • Baterie: 3x AAA 1,5V (jsou součástí)

 

Skvělá interaktivní hračka Magic Jinn pro malé myslitele. Podaří se dětem myslet na zvíře, které Jinn neuhádne? Na začátku hry si dítě pomyslí na jakékli zvíře. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano ne nebo nevím, dopátrá až ke zvířeti, na které si myslelo. Skvělá interaktivní hračka Magic Jinn pro malé myslitele. Podaří se dětem myslet na zvíře, které Jinn neuhádne? Na začátku hry si dítě pomyslí na jakékli zvíře. Jinn se otázkami, na které dítě odpovídá pouze ano ne nebo nevím, dopátrá až ke zvířeti, na které si myslelo. Sami budete překvapeni, jak je Jinn chytrý a na kolik zvířat přijde. Vhodné pro děti od 4 let. Rozměry: 23×16,5×10 cm. Baterie: 3× 1,5 VLR03 (AAA). Kvalitní plastové zpracování. Videoukázku naůleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=lBK0-gZsZkE Interaktivní hračka doporučený věk od 4 let. Magický Jinn představuje skvělého interaktivního společníka pro děti již od 4 let. Toto kouzelné stvoření dokáže spolehlivě uhádnout zvířátko, které si myslíte. Nejprve vám česky řekne „Mysli si jakékoliv zvíře“ a jakmile mu potvrdíte, že jste připraveni, hra začíná. Magic Jinn vám klade otázky a vy na ně odpovídáte, dokud zvířátko neuhádne. Hračka nenásilnou a zábavnou formou seznamuje děti se světem zvířat a přinese jim zábavu na dlouhé hodiny.Parametry a specifikace: Materiál:plast Napájení:3x AAA baterieDoporučený věk:4+ Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

Mac Toys Magic Jinn

Magic Jinn umí poznat o jakém zvířeti mluvíš. Stačí ho aktivovat stisknutím nosu a odpovídat mu ano/ne na všechny jeho otázky. Může s ním hrát jeden chlapec nebo jedna holčička, ale zaručeně pobaví celé okolí.

Přednosti:

  • interaktivní hračka
  • mluví v českém jazyce
  • poslušně poslouchá dětský hlas
  • snaží se poznat zvířata z celého světa

Překvapte Vaše dítko mluvící hračkou!

Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 10 cm Barva: oranžová Baterie: 3x AAA (balení obsahuje zkušební baterie)

Recenze

Celkové hodnocení

70
70%
5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze