LYNX CS DPX-09-LC/LC-2
LYNX CS DPX-09-LC/LC-2

LYNX CS DPX-09-LC/LC-2

70% 1x
od 0 Kč
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení. Technické informace Kategorie: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 2 m .
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Mohlo by vás také zajímat

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LYNX CS DPX-09-LC/LC-2
Výrobce: LYNX
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,50 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
3.5

Popis produktu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení. Technické informace Kategorie: OS2 Průměr vlákna: 9/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-LC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 2 m .

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze