Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Lynn Flewelling: Bílá cesta

Próza - beletrie

Lynn Flewelling: Bílá cesta

Hodnocení: 1x
  • 4

NOČNÍ BĚŽCI VYKROČILI PO CESTĚ MEZI DOBREM A ZLEM… …a průvodce jim dělá podivuhodný tvor nezrozený z člověka! Navzdory veškerým předpokladům jsou hrdinové ságy Noční běžci – zloděj, šermíř a floutek Seregil i jeho tajemstvím opředený druh Alek – zpět mnohem dřív, než mohli čeští čtenáři doufat. Nakladatelství FANTOM ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Bílá cesta
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lynn Flewelling: Bílá cesta koupíte i tady

Specifikace Lynn Flewelling: Bílá cesta

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 93 Kč

Zhýralí šlechtici, prvotřídní špehové a nejnepravděpo­dobnější hrdinové – Alek a Seregil – přežili vyhnanství, zradu i černou magii, ale cesta, která leží před nimi, je ta nejnebezpečnější, po jaké kd ... a dál?

Produkt Lynn Flewelling: Bílá cesta

Lynn Flewelling: Bílá cesta - parametry

Název produktu: Lynn Flewelling: Bílá cesta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NOČNÍ BĚŽCI VYKROČILI PO CESTĚ MEZI DOBREM A ZLEM… …a průvodce jim dělá podivuhodný tvor nezrozený z člověka! Navzdory veškerým předpokladům jsou hrdinové ságy Noční běžci – zloděj, šermíř a floutek Seregil i jeho tajemstvím opředený druh Alek – zpět mnohem dřív, než mohli čeští čtenáři doufat. Nakladatelství FANTOM Print se rozhodlo co nejrychleji navázat na úspěch předchozí románu Návrat stínu a tak se populární dvojice nerozlučných přátel může na Bílou cestu vydat už na konci letošního roku. Zmiňovaná cesta, po níž musí oba hrdinové dojít až k cíli, však není jen tak ledasjaká. Leží na hranicích mezi Dobrem a Zlem a kdo po ní jde, musí dobře vážit každý krok. A aby to Seregil a Alek neměli příliš jednoduché, autorka jim připsala nečekaného společníka: homunkula Sebrahna, umělého tvora, jehož nevyzpytatelnost už tak náročný úkol ještě více komplikuje. Staří dobří nepřátelé Nemluvě o tom, že v patách má tahle netradiční skupinka nepřátele, s nimiž je pojí dávná pouta z minulosti. Setkáme se tak se starým Seregilovým nepřítelem Ulanem í Sathilem i Alekovými příbuznými, kteří se hodlají zmocnit nejen svého pobratima, ale také homunkula Sebrahna… Američanka Lynn Flewellingová s každým dalším dílem propracovává svůj barvitý a okouzlující svět, v němž není nouze ani o velkolepé bitvy a vzrušující dobrodružství, natož o spletité politické intrikaření a zradu za každým rohem. Každý fanoušek dnešního absolutního fantasy kultu, Martinovy Hry o trůny, má proto možnost najít v sérii Noční běžci jeho důstojnou alterantivu. Nerozlučné duo Seregil & Alek bude jeho průvodcem na cestách, kde odvaha, čest a soucit stojí proti zkorumpovanosti, zákeřnosti a sveřepému zlu. Tak, jak tomu ve velkých příbězích bývá… Anotace: Zhýralí šlechtici, prvotřídní špehové a nejnepravděpo¬dob­nější hrdinové – Alek a Seregil – přežili vyhnanství, zradu i černou magii, ale cesta, která leží před nimi, je ta nejnebezpečnější, po jaké kdy putovali. S nepřáteli všude kolem musí kráčet po úzké stezce mezi Dobrem a Zlem, kde i jediný krok stranou může být jejich posledním. Alek a Seregil unikli smrti a otroctví v Plenimaru a nepřejí si nic víc, než vrátit se k životu v Rhíminee. Místo toho však mají na krku Sebrahna, podivného tvora stvořeného alchymií, předpovězené dítě nezrozené ze ženy. Měsíčně bílá kůže a hrozivá moc činí Sebrahna nebezpečným všem, s nimiž Alek a Seregil přicházejí do kontaktu, takže jim nezbývá než zjistit více o jeho pravé podstatě. S pomocí spolehlivých přátel a Seregilova klanu dvojice hodlá odhalit pravdu o tomto živém homunkulovi – vydávají se na cestu, na jejímž konci je čeká pouze nebezpečí nebo smrt. Pronásledují je přitom Seregilův starý nepřítel Ulan í Sathil z Virésse i Alekovi dávno ztracení příbuzní a chtějí se zmocnit Aleka i Sebrahna. Alek a jeho společníci musejí na útěku bojovat s časem, aby splnili nejosobnější misi, na jakou se kdy vypravili.   Autor obálky: Miguel Coimbra


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.