Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem

Učebnice/Odborná literatura

Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Zákon o obchodních korporacích je jedním z klíčových předpisů nového soukromého práva a s účinností od 1. 1. 2014 nahrazuje obchodní zákoník. Obsahuje úpravu obchodních korporací – obchodních společností (veřejná obchodní společnost, komanditní společnost, společnost s ručením omezeným, akciová společnost) a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zákon o obchodních korp..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem koupíte i tady

Specifikace Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 117 Kč

Zákon o obchodních korporacích je jedním z klíčových předpisů nového soukromého práva a s účinností od 1. 1. 2014 nahrazuje obchodní zákoník. Obsahuje úpravu obchodních korporací – obchodních společno ... a dál?

Produkt Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem

Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem - parametry

Název produktu: Lucie Josková, Pavel Pravda: Zákon o obchodních korporacích - s komentářem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 117 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Zákon o obchodních korporacích je jedním z klíčových předpisů nového soukromého práva a s účinností od 1. 1. 2014 nahrazuje obchodní zákoník. Obsahuje úpravu obchodních korporací – obchodních společností (veřejná obchodní společnost, komanditní společnost, společnost s ručením omezeným, akciová společnost) a družstev. Přináší řadu převratných změn, se kterými se musí společnosti a družstva vypořádat. Přinášíme plné znění s úvodním komentářem, jehož cílem je tuto práci podnikatelům usnadnit. Komentář seznámí čtenáře se vztahem zákona k dalším předpisům soukromého práva, zejména k novému občanskému zákoníku a rejstříkovému zákonu, a představí strukturu zákona. Hlavním těžištěm komentáře je rozbor nejvýznamnějších změn, které právo obchodních společností a družstev čekají, a to jednak z obecného hlediska a jednak podle jednotlivých právních forem. Zvláštní pozornost je věnována i otázce, jak se s novou právní úpravou mají vypořádat společnosti založené ještě před účinností tohoto zákona.   Z obsahu Přehled členění zákona o obchodních korporacích 6 Úvodní komentář k zákonu o obchodních korporacích 9 Úplné znění zákona o obchodních korporacích 23   O autorovi Pavel Pravda je advokát a zakládající partner pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře bnt | attorneys-at-law. K jeho hlavním odborným specializacím patří obchodní právo včetně M&A, právo nemovitostí, energetické právo a veřejné zakázky. V rámci své praxe se podílel na řadě významných projektů, zejména v oblasti energetiky, zdravotnictví a nemovitostí. Pavel Pravda se vedle advokátní praxe věnuje rovněž publikační a přednáškové činnosti. --- Lucie Josková je absolventkou Právnické fakulty (PF) Univerzity Karlovy v Praze a PF Univerzity Ludvíka Maximiliána v Mnichově. Je odbornou asistentkou na katedře obchodního práva PF Univerzity Karlovy. Krom toho působí v advokátní kanceláři bnt | attorneys-at-law jako advokátka. Lucie Josková se zaměřuje zejména na právo obchodních společností a je autorkou řady odborných textů z tohoto oboru. 


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.