Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lucie Hrochová: Mandaly lásky

Knihy

Lucie Hrochová: Mandaly lásky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mandaly lásky. Relaxace s pastelkami - Relaxace s pastelkami - Lucie Hrochová. Mandaly jsou kouzelnými harmonizujícími obrázky, s jejichž pomocí lze vyjádřit nejhlubší pocity člověka, lze jimi léčit, jsou cestou k harmonii mysli, těla i duše, jsou cestou k nalezení sebe sama. Tvořivostí lze projevit svá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Mandaly lásky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lucie Hrochová: Mandaly lásky koupíte i tady

Specifikace Lucie Hrochová: Mandaly lásky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 107 Kč

Mandaly jsou kouzelnými harmonizujícími obrázky, s jejichž pomocí lze vyjádřit nejhlubší pocity člověka, lze jimi léčit, jsou cestou k harmonii mysli, těla i duše, jsou cestou k nalezení sebe sama. Tvořivostí lze projevit svá přání, touhy, radosti, ale i smutky a nepokoje. Můžete se bez obav těmto citům otevřít, neboť mandaly jsou cestou k lásce. Mandaly Lásky, které jsem pro Vás připravila, jsou inspirované láskou v člověku. Pojďme hledat lásku, naši největší touhu, společně. Tato kniha Vám přináší zábavnou a » ... a dál?

Produkt Lucie Hrochová: Mandaly lásky

Lucie Hrochová: Mandaly lásky - parametry

Název produktu: Lucie Hrochová: Mandaly lásky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 107 Kč
Maximální cena: 157 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mandaly lásky. Relaxace s pastelkami - Relaxace s pastelkami - Lucie Hrochová. Mandaly jsou kouzelnými harmonizujícími obrázky, s jejichž pomocí

lze vyjádřit nejhlubší pocity člověka, lze jimi léčit, jsou cestou

k harmonii mysli, těla i duše, jsou cestou k nalezení sebe sama.

Tvořivostí lze projevit svá přání, touhy, radosti, ale i smutky a

nepokoje. Můžete se bez obav těmto citům otevřít, neboť mandaly

jsou cestou k lásce. Mandaly Lásky, které jsem pro Vás připravila

jsou inspirované láskou v člověku. Pojďme hledat lásku, naši

největší touhu, společně.Tato kniha Vám přináší zábavnou a hravou

relaxaci. Publikace: Mandaly lásky. Relaxace s pastelkami - Relaxace s pastelkami - Lucie Hrochová. Kniha, SVĚTELNÉ MANDALY obsahuje mandaly, jejichž prostřednictvím jsem se pokusila zobrazit jemné energie některých světelných bytostí, existujících kolem nás, nezávisle na naší vůli, na našem konání a jejichž působení se někteří z Vás učíte vnímat. Mandaly mohou jinou formou zobrazit to, co slovy umíme jen těžce popsat. Prostřednictvím tvarů a barev se v nich může projevit Vaše vnímání, city a pocity z těchto bytostí, může se otevřít Vaše cesta k nim. Od autorky dále v prodeji: Mandaly lásky, Pohádkové mandalky, Mandaly rovnováhy. Ke stažení Mandala pro radost (ZDARMA) - viz podrobné informace (relaxace s pastelkami) Autor knihy Lucie Hrochová, Vydavatelstvo Bhakti,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.