Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy

Knihy naučná literatura

Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy

Hodnocení: 1x
  • 4

Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy - Lucie Česálková, Petr Ingerle . Publikace se pokouší především o vylíčení různých, někdy i zdánlivě okrajových okolností vzniku a průběhu činnosti spolku, tak jak je odráží zejména dobová korespondence, zdaleka nevyčerpává všechny historické okolnosti a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Jaké má kniha
Brněnský Devětsil a mul..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy koupíte i tady

Specifikace Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 382 Kč

Publikace se pokouší především o vylíčení různých, někdy i zdánlivě okrajových okolností vzniku a průběhu činnosti spolku, tak jak je odráží zejména dobová korespondence. ... a dál?

Produkt Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy

Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy - parametry

Název produktu: Lucie Česálková, Petr Ingerle: Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 382 Kč
Maximální cena: 505 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy - Lucie Česálková, Petr Ingerle . Publikace se pokouší především o vylíčení různých, někdy i zdánlivě okrajových okolností vzniku a průběhu činnosti spolku, tak jak je odráží zejména dobová korespondence, zdaleka nevyčerpává všechny historické okolnosti a zejména teoretické aspekty fenoménu zvaného „Brněnský Devětsil“. Spolu s výstavou je prvním pokusem o shrnutí dosavadních poznatků o tomto tématu a jejich doplnění o informace získané především z archivních materiálů. A to zejména z pozůstalosti dvou hlavních protagonistů spolku – Artuše Černíka a Jaroslava B. Svrčka. Druhý příspěvek naší publikace, z pera Lucie Česálkové, je věnován problematice filmu, a to i v širších časových souvislostech. Toto specifické téma bylo zvoleno pro dílčí studii z toho důvodu, že právě otázky spojené s teoriemi a oceňováním filmového umění, počátky filmové kritiky i liberalistickými filmovými snahami se nám jevily pro činnost Brněnského Devětsilu nejvíce charakteristické. Brněnský Devětsil a multimediální přesahy umělecké avantgardy - Lucie Česálková, Petr Ingerle od nakladatelství v kategorii | Brno za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Existence Brněnského Devětsilu, celým názvem "Brněnský Devětsil, svaz pro propagaci a tvorbu novodobé činné kultury", představuje pozoruhodnou a neprávem opomíjenou kapitolu brněnského kulturního života. Jde o uskupení, které má na rozdíl od jiných literárních a uměleckých spolků globální a internacionální ráz.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.