MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Prací prostředky » Prášky na praní » Srovnání cen LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

Prášky na praní

LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 5900627044294

Popis LOVELA powder color 5 kg / 40 pracích dávek Ekonomické velké balení pracího prášku na barevné prádlo 5 kg (40 pracích dávek) Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77882
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

Specifikace LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

Kategorie Prášky na praní
Výrobce Lovela
Nejnižší cena 300 Kč

Prací prášek - na dětské prádlo, na barevné prádlo, pro citlivou pokožku, počet praní: 40, 5 kg . Perte s klidným srdcemLovela je vhodná pro právě narozené děti i alergikyLovela je nejčastější volbou českých maminek při praní dětského oblečení.**Zdroj: Nielsen, hodnota a množství prodeje v roce 2016 v České republice.40pracíchdávekLovela Prací prášek na barevné prádlo 5 kg / 40 pracích dávekUdělali jsme ho speciálně pro děti a osoby, které mají extra citlivou pokožku náchylnou k alergiím HypoalergeníPrací » ... a dál?

Produkt LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní) - parametry

Název produktu: LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)
Výrobce: Lovela
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Popis LOVELA powder color 5 kg / 40 pracích dávek Ekonomické velké balení pracího prášku na barevné prádlo 5 kg (40 pracích dávek) Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří problémům spojeným s alergií chtějí předcházet. Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela zaručuje, že k podráždění citlivé pokožky nedochází. Tuto vlastnost ocení nejen vysoce senzitivní jedinci, ale především maminky, které pro svá miminka chtějí jen to nejlepší. Jak prací prášek, tak i jeho gelová varianta jsou vyvinuty tak, aby dokonale odstranily nečistoty. Prostředky určené pro praní barevného prádla pak dokonale ochrání také barvy. Speciální receptura pracích prostředků zaručí, aby při máchání prádla zmizely veškeré jeho zbytky, které by mohly jakýmkoli způsobem podráždit pokožku. Se stejnou pečlivostí jako samotné složení výrobku byl zvolen i jemný neutrální parfém, který prádlo pouze lehce a příjemně provoní. Prací prostředek je určen pro ty, na kterých nám nejvíc záleží ‒ naše děti, a proto neobsahuje žádné optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny. Produkty této značky doporučuje Ústav pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí a sdružení Dětem zdraví (sdružení pro pomoc dětem trpícím alergickými a chronickými respiračními nemocemi). Vlastnosti: - speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku a pro osoby, které trpí alergiemi a podrážděním, způsobené agresivními pracími prostředky.

- zaměřeno pro děti již od 1. dne života

- účinně odstraňuje nečistoty při všech teplotách – 30°C, 40°C, 60°C, 90°C

- dermatologicky testováno

- doporučeno Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí a Sdružením Dětem zdraví – sdružení pro pomoc dětem trpícím alergiemi

- neobsahuje optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani alergeny

- dobře se vyplachuje při pracím procesu ždímání

- příjemná neutrální vůně Vlastnosti:

určení: barevné prádlo

počet pracích dávek: 40 Vlastnosti Hypoalergenní a jemný

Šetrný vůči citlivé pokožce

Dermatologicky testováno

Prášek byl také testován polským Institutem pro matku a dítě, který vydal kladný posudek

Pečlivě vyvinuté složení

Šetrné k citlivé pokožce

Ideální pro praní plen, spodního prádla a dětských oděvů

Doporučeno pro oděvy osob s velmi citlivou pokožkou, které jsou náchylné k alergiím a mají atopický ekzém Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPokyny pro praní: - Tkaniny roztřiďte podle zbarvení a úrovně znečištění. - Před praním opláchněte pleny studenou vodou. - Silně znečištěné pleny a oděvy namočte před praním na 30 minut do prášku rozpuštěného ve vodě. - Při ručním praní nejdříve prášek opatrně rozpusťte ve vodě. - Při praní plen a dětského prádla zopakujte program oplachování. - Řiďte se pokyny výrobce oděvů. Dávkování viz. obal. Podrobná data A.I.S.E. VarováníNekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomocUchová


Přidat recenzi pro LOVELA Prášek color 5 kg (40 praní)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

LOVELA Prášek bílá 5 kg (40 praní)

LOVELA Prášek bílá 5 kg (40 praní)

Popis LOVELA prášek bílá 5 kg / 40 pracích dávek Ekonomické velké balení pracího prášku na bílé prádlo 5 kg (40 pracích dávek) Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, »

od 289 Kč

v 5 obchodech

LOVELA Prášek bílá 3,25 kg (26 praní)

LOVELA Prášek bílá 3,25 kg (26 praní)

Střední balení pracího prášku na bílé prádlo 3,25 kg (26 pracích dávek) Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří »

od 210 Kč

ve 4 obchodech

LOVELA Bílá 3 l (32 praní)

LOVELA Bílá 3 l (32 praní)

Střední balení tekutého pracího prostředku na bílé prádlo 3 l (32 pracích dávek) Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií »

od 159 Kč

ve 2 obchodech

LOVELA Bílá 4,7 l (50 praní)

LOVELA Bílá 4,7 l (50 praní)

Popis LOVELA gel bílá 4,7 L / 50 pracích dávek Ekonomické velké balení tekutého pracího prostředku na bílé prádlo 4,7 l (50 pracích dávek) Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však »

od 299 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.