Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Loseprazol 20 mg 14 kapslí

Léky na dutiny ústní a trávení

Loseprazol 20 mg 14 kapslí cena od 0 Kč

Loseprazol 20 mg 14 kapslí

Hodnocení: 4x
  • 4

Loseprazol přímo snižuje tvorbu žaludeční kyseliny, na rozdíl od přípravků ze skupiny tzv. antacid, které působí pouze na již vytvořenou žaludeční kyselinu. Loseprazol začíná potlačovat tvorbu žaludeční kyseliny během několika hodin po podání první dávky léku. Maximálního účinku je obvykle dosaženo po 4 dnech užívání ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

SMECTA 10 sáčků

SMECTA 10 sáčků

od 94 Kč

Smecta 30 sáčků

Smecta 30 sáčků

od 204 Kč

Loseprazol 20 mg 14 kapslí - parametry

Název produktu: Loseprazol 20 mg 14 kapslí
Výrobce: PRO.MED.CS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Loseprazol přímo snižuje tvorbu žaludeční kyseliny, na rozdíl od přípravků ze skupiny tzv. antacid, které působí pouze na již vytvořenou žaludeční kyselinu. Loseprazol začíná potlačovat tvorbu žaludeční kyseliny během několika hodin po podání první dávky léku. Maximálního účinku je obvykle dosaženo po 4 dnech užívání přípravku Lozeprazol. Neposkytuje tedy okamžitou úlevu od pálení žáhy, jeho účinek je však významně dlouhodobější (úleva od obtíží obvykle přetrvává 24 hodin po podání doporučené dávky přípravku). Po 14 denní léčbě omeprazolem (účinná látka přípravku Lozeprazol ) dochází u většiny pacientů k odeznění příznaků typu pálení žáhy či žaludečního překyselení. Loseprazol je prostředek pro snižování kyselosti žaduleční šťávy. Obsahuje léčivou látku Omeprazol, který blokuje enzym, nutný pro tvorbu žaludeční kyseliny. Užívá se k léčbě a prevenci vředového onemocnění žaludku, dvanáctníku, refluxní esofagitidě. Čtěte podrobně příbalový leták. Prevence a léčba žaludečních a dvanáctníkových vředů. Farmakoterapeutická skupina: Léčiva k terapii onemocnění spojených s poruchou acidity. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Loseprazol 20mg 14 tablet od PRO.MED.CS na www.GigaLekarna.cz za 98 Kč . Léky/Pálení žáhy, žaludeční vředy, trávení/ Loseprazol 20mg por.cps.etd.14x20mg


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.