Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lokální funkce kultury

Knihy naučná literatura

Lokální funkce kultury

Hodnocení: 1x
  • 5

Lokální funkce kultury – Teoreticko-metodologická východiska - Ondřej Hubáček, kolektiv autorů. Publikace je prvním ze tří plánovaných výstupů projektu "Vytvoření a ověření systému evaluace veřejných kulturních služeb" Programu aplikovaného výzkumu a vývoje národní a kulturní identity (NAKI), jehož cílem je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.74911

Jaké má kniha
Lokální funkce kultury
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lokální funkce kultury koupíte i tady

Specifikace Lokální funkce kultury

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 108 Kč

Publikace je prvním ze tří plánovaných výstupů projektu "Vytvoření a ověření systému evaluace veřejných kulturních služeb" Programu aplikovaného výzkumu a vývoje národní a kulturní i ... a dál?

Produkt Lokální funkce kultury

Lokální funkce kultury - parametry

Název produktu: Lokální funkce kultury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 108 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Lokální funkce kultury – Teoreticko-metodologická východiska - Ondřej Hubáček, kolektiv autorů. Publikace je prvním ze tří plánovaných výstupů projektu "Vytvoření a ověření systému evaluace veřejných kulturních služeb" Programu aplikovaného výzkumu a vývoje národní a kulturní identity (NAKI), jehož cílem je navrhnout a v praxi ověřit systém evaluace veřejných kulturních služeb. To znamená systém, který spočívá v sadě nástrojů a postupů zjišťování a vyhodnocování přínosů podpory lokálních a regionálních kulturních aktivit pro města a jejich obyvatele. Publikace přináší přehledně uspořádaná teoreticko-metodologická východiska řešení projektu, založeného na případových studiích prováděných ve třech menších městech - Českém Krumlově, Blatné a Velkém Meziříčí. Přesto mají získané poznatky a zkušenosti obecnější platnost a praktickou využitelnost i v jiných městech. Publikace tak může být inspirativní pro všechna města, jež se snaží hledat cestu, jak zvýšit efektivitu podpory kulturních aktivit, a stejně tak pro odborníky, kteří se touto problematikou zabývají. Lokální funkce kultury – Teoreticko-metodologická východiska - Ondřej Hubáček, kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.