Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Lois Rock: Moje první modlitbičky

Knihy pro děti a mládež

Lois Rock: Moje první modlitbičky

Hodnocení: 1x
  • 5

Okouzlete své děti verši pro každou příležitost. Tematicky rozčleněné kapitoly obsahují texty, které se zabývají zvířaty, rodinou, pocity, svátky a celým okolním světem. Nechybí veršovánky pro různá roční období. Krásnou publikaci Moje první modlitbičky sestavila světoznámá autorka knih pro děti Lois Rock. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Moje první modlitbičky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lois Rock: Moje první modlitbičky

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 135 Kč

Okouzlující knížka obsahuje sbírku snadno srozumitelných, a přitom poutavých dětských modliteb. Inspirativní verše jsou rozděleny do kapitol, které pokrývají nejrůznější oblasti života dítěte: od ročních období, zvířat a okolního světa po milované lidi, pocity, svátky a oslavy. Originální modlitby se skládají z krátkých, snadno zapamatovatelných veršů (Drahý Bože,/když dobrý den se/někdy pokazí,/pomoz nám,/ať příště se zadaří.), které malým dětem pomohou spojit víru s pochopením a provést je celým » ... a dál?

Produkt Lois Rock: Moje první modlitbičky

Lois Rock: Moje první modlitbičky - parametry

Název produktu: Lois Rock: Moje první modlitbičky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Moje první modlitbičky - neuveden Okouzlující knížka obsahuje sbírku snadno srozumitelných, a přitom poutavých dětských modliteb. Inspirativní verše jsou rozděleny do kapitol, které pokrývají nejrůznější oblasti života dítěte: od ročních období, zvířat a okolního světa po milované lidi, pocity, svátky a oslavy. Originální modlitby se skládají z krátkých, snadno zapamatovatelných veršů (Drahý Bože,/když dobrý den se/někdy pokazí,/pomoz nám,/ať příště se zadaří.), které malým dětem pomohou spojit víru s pochopením a provést je celým dnem. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Naučná literatura pro děti | Náboženství a filozofie pro děti od Knižní klub naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.