Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Lioton 100 000 gel 50 g

Léky na srdce, cévy a krev

Lioton 100 000 gel 50 g

Hodnocení: 45x
 • 3.57778

k léčbě poranění a pohmožděnin, infiltrátů (nahromadění zánětlivých buněk a tekutiny v tkáni) a místních otoků, podkožních krevních výronů (hematomů), poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Skupina HVLP, Dermatologica Držitel rozhodnutí o registraci A.Menarini, Industrie Farmaceutiche Riunite S.r.l., Florencie, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lioton 100 000 gel 50 g koupíte i tady

Lioton 100 000 gel 50 g v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
 • 3.57778

Na základě 45 hodnocení

72% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Lioton 100 000 gel 50 g

 • ryhlý účinek
 • používala jsem ho již několikrát, vždycky ok
 • Rychlý účinek
 • Je to super na oteklé nohy

 • celkem vysoká cena

Čerstvá hodnocení Lioton 100 000 gel 50 g

 • 3

Pavel, 17. července 2015

Zkouším ho poprvé. Ocením, když si tu přečtu zkušenosti ostatních.


 • 5

David, 17. července 2015

 • Skvělé

 • Drahé

Používám na modřiny z fotbalu. Mizí do několika dní a zdá se mi, že jakoby chladí.


 • 5

Randall, 17. července 2015

 • cena
 • kvalita

 • vubec nic

Na klouby a hlavně na moje bolavý zápěstí je to uplná bomba. Mužu jenom doporučit.


Specifikace Lioton 100 000 gel 50 g

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 154 Kč

k léčbě poranění a pohmožděnin Lioton 100 000 Gel je účinný při léčbě onemocnění povrchových žil (křečové žíly, záněty žil, bércové vředy) a poúrazových stavů (pohmožděniny, otoky, modřiny) Častými příznaky onemocnění povrchových žil jsou těžké, bolavé, oteklé nohy. Výhody: registrovaný lék s výrazným účinkem proti z&aac ... a dál?

Produkt Lioton 100 000 gel 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Lioton 100 000 gel 50 g - parametry

Název produktu: Lioton 100 000 gel 50 g
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 196 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.58 bodů z 5
Počet hodnocení: 45 x
Hodnocení:
 • 3.57778
Podrobný popis:

k léčbě poranění a pohmožděnin, infiltrátů (nahromadění zánětlivých buněk a tekutiny v tkáni) a místních otoků, podkožních krevních výronů (hematomů), poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Skupina HVLP, Dermatologica Držitel rozhodnutí o registraci A.Menarini, Industrie Farmaceutiche Riunite S.r.l., Florencie, Itálie Výrobce A.Menarini, Manufacturing Logistics and Services S.r.l., Florencie, Itálie Složení Léčivá látka: Heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu.

Pomocné látky: karbomer 940, ethanol 96% (v/v), silice květů citroníku pomerančového hořkého, levandulová silice, methylparaben, propylparaben, trolamin, čištěná voda. Farmakoterapeutická skupina Dermatologikum, venofarmakum. Indikace Bez doporučení lékaře lze přípravek použít k léčbě poranění a pohmožděnin, infiltrátů (nahromadění zánětlivých buněk a tekutiny v tkáni) a místních otoků, podkožních krevních výronů (hematomů), poúrazových poškození svalů, šlach a vazů.

Na doporučení lékaře může být přípravek užíván také k léčbě onemocnění povrchových žil, jako např. syndromu křečových žil a jeho komplikací, zánětu hlubokých žil (flebotrombózy), zánětu povrchových žil (tromboflebitidy), povrchového zánětu okolí žil (periflebitidy), bércových vředů, pooperačních povrchových zánětů křečových žil (varikoflebitidy) a následků operačního odstranění povrchové žíly dolní končetiny (safenektomie). Kontraindikace Lioton 100 000 gel nesmí být používán při přecitlivělosti na heparin nebo kteroukoli jinou látku obsaženou v přípravku.

Odpovídající data o použití přípravku v těhotenství nebo v období kojení nejsou k dispozici, proto ho těhotné a kojící ženy mohou užívat pouze po poradě s lékařem. Nežádoucí účinky Používání přípravků nanášených místně, zvláště dlouhodobé, může způsobit citlivost léčené oblasti.

Alergické reakce na heparin nanášený na kůži se vyskytují velmi vzácně. Reakce z přecitlivělosti, např. zčervenání kůže a svědění, se vyskytují v ojedinělých případech a obvykle po vysazení léku rychle vymizí.

Při případném výskytu nežádoucích účinků, nebo jiných neobvyklých reakcí, které nejsou popsány v této příbalové informaci, se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem. Interakce Podávání heparinu může prodloužit u pacientů léčených perorálními antikoagulancii (léky tlumící srážlivost krve) protrombinový čas (dobu, za kterou dojde ke srážení krve). Proto užíváte-li léky ovlivňující srážení krve, poraďte se o užívání přípravku Lioton 100 000 gel s lékařem.

Bez porady s lékařem nenanášejte na stejná místa jiné přípravky k zevnímu použití. O vhodnosti současného používání přípravku Lioton 100 000 gel s jinými léky se poraďte s lékařem.

Dávkování

3-10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře, aby bylo usnadněno jeho vstřebání.

Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2-3 týdny. Upozornění Lioton 100 000 gel nesmí být nanášen při krvácení, na otevřené rány, na sliznic


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.