Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor

Učebnice/Odborná literatura

Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor

Hodnocení: 1x
  • 4

Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD - Janešová J., Prokopová L.. Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Francouzština ihned k p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor koupíte i tady

Specifikace Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází » ... a dál?

Produkt Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor

Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor - parametry

Název produktu: Libuše Prokopová, Jarmila Janešová: Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD - Janešová J., Prokopová L.. Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází v úvodní části příručky. S publikací můžete pracovat buď zcela systematiky, nebo si zvolíte téma podle okamžité potřeby. Práci s knihou usnadňuje barevná grafická úprava, snadné vyhledávání umožňuje rejstřík, který příručku uzavírá. Součástí příručky jsou dvě audio CD s nahrávkami nejdůležitějších výrazů, vět a dialogů. Učebnice je určena studentům v kurzech a na školách, ale i samoukům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce ji doporučujeme zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po B2 (středně pokročilí). Francouzština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2 CD - Janešová J., Prokopová L. od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | Konverzace za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.